Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival társkeresőn, eleinte azt írta, hogy soha nem találkozik senkivel, utána másnap rám írt, hogy szeretne velem találkozni, megnézni, hogyan beszélek. Ez egy kicsit fura nekem, mi az hogy hogyan beszélek? Előtte meg azt írta, hogy egy olyan szép lány mint én miért van fent. Összefüggéstelen az egész.
2013. febr. 7. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez miért összefüggéstelen? Meg akarja hallgatni hogyan beszélsz... Ezzel mi a problémád? Lefordítom: Kíváncsi a hangodra. Igen ezt telefonon keresztül is meg lehetne oldani, de ő élőben is látni szeretne. Hol nem látod az összefüggéseket?
2013. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt értem én is. De először azt írta, hogy nem találkozik senkivel, utána meg olyanokat kérdezett, hogy befestetném-e a hajamat szőkére, írtam nem. Meg állandóan az alakomat dícséri. Ahelyett hogy válaszolt volna a kérdéseimre. Néhányra válaszolt is, de mindig átment arra, hogy milyen jól nézek ki, és egyszer felhozta a szextémát, amire annyit írtam, hogy erről kicsit korai társalogni.
2013. febr. 7. 08:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben felejtsd el. Ha még nem láttad élőben akkor egy kamus "vén" farok aki dugni akar. Ha láttad akkor csak simán kamus és dugni akar. Ha nem minősíted kamusnak akkor is csak dugni akar. Ezért dicsér, halmoz el bókokkal, csak ez kissé korai és átlátszó duma. Amatőr a srác, de azért jobb vele vigyázni...:)

25F

2013. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam mit akar... :/
2013. febr. 7. 08:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes barátnőszerzés azért rossz, mert minden lány, mindig azt hajtogatja, hogy olyan hím kell, aki nem csak megdugni akarja. OMG.
2013. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!