Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lépései vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lépései vannak az ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

Még kicsit új vagyok a randizás világában. A srácot a neten ismertem meg, egyszer randiztunk eddig, ahol nagyon kedvesnek, rendesnek tűnt. Még nem volt ezelőtt párkapcsolatom, úgyhogy most ahogy neten beszélgetünk, nekem egy kicsit furcsa, hogy mindent meg akar tudni rólam, mert tudom hogy egy párkapcsolatnak ez az alapja, hogy mindent tudunk a másikról, de mi még csak egyszer találkoztunk, és érdekes hogy máris ennyire érdeklődik irántam. Vagy ez így normális? Meg elvárja, hogy már most döntsek, hogy akarok-e valami komolyat tőle, de ezt honnan kellene tudnom egy randi után, az még nem túl sok kettesben eltöltött idő, nem?

18L



2013. febr. 7. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy megy,hogy ismer és te is ismered,vagyis ez lesz a vége.Nem különös,inkább az,hogy eddig nem fiúztál...
2013. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lépések: levélváltás->találkozás->szex->csók->eldönteni, hogy megfelel -e és legyen -e folytatás ...
2013. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elmesélem hogy nálunk ez hogy ment:egyszer találkoztunk,megbeszéltük hogy barátság és meglátjuk hogy lesz-e belőle valami,majdnem 2 hónapon át dumáltunk facebookon,újabb találkozás,megint 3 hónap beszélgetés,mindent tudtunk egymásról,3. találkozás az ágyban volt,több mint 1éve együtt vagyunk

és örülj annak hogy érdeklődik és tudni akarja hogy látsz-e lehetőséget egy komolyabb dologra

2013. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz azon, hogy tudni akar rólad dolgokat, sőt te is akard megismerni. Mindent azért nem kell elmondani, mert nem érdemes, mindenkinek lehetnek titkai. Ha érdeklődik és számodra is szimpatikus, akkor örülj neki. Viszont szerintem nem szép dolog tőle, hogy azonnal döntést vár, ezek szerint türelmetlen. Nézd, az első randi után az ember vagy érez valamit vagy nem. Ennek az érzésnek nem kell azonnal szerelemnek lennie, persze elvileg ez is lehetséges, de azt tuti, hogy leszűri az ember, hogy szimpatikus e a másik, jól tudunk kommunikálni, jól érezzük magunkat együtt, ilyenek. Mindenképpen több alkalommal lenne érdemes találkozni, hogy jobban megismerjétek egymást, aztán a többi úgyis jön magától. Fiúként mondom neked, hogy azért ne engedd, hogy azonnal döntésre kényszerítsen!
2013. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!