Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes randi első lépései? 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes randi első lépései? 2 hónapja vagyunk együtt. Mik lennének a helyes lépések?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerjük egymást a neten, de úgy mint párkapcsolat.(MSN/e-mail szeretlek stb már megy simán /egyenlőre szex mentes övezet találkozó után is +beszéltük/) Szeretnék neki valami apró ajándékot adni első találkára. Mi lenne ami nem átlagos és nem túl tolakodó? Sztetek így első randin szájra puszi/csók elfogadható számára? Nem idegenkedik ettől? 23/f
2010. szept. 28. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan szerethetsz valakit, akivel még nem is találkoztál?
2010. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Sziasztok!


Ezzel kb. én is így vagyok/vagyunk.

Én is szeretek egy lányt, és ő is engem, de eddig csak neten vagyunk "együtt"(Mármint még nem találkoztunk, de kb. már 3 hónapja járunk)

Őszi szünetben fogunk találkozni, és már nagyon várom,de egyben izgulok, hogy hogy fog elsülni a dolog.Még ki kell tervelnem, hogy hova viszem, mit csináljunk stb...

De remélem, hogy ez majd adja magát.Majd kiderül :)

18/F

2010. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

a belső értékeit megismerhette a neted keresztül is.

de szerintem szerelemről szó se lehet.


ahhoz az kell hogy élőbe lásd a lány ajkát, haját, arcát, mosolyát, hogy érezd a test szagát és a nedves kezét. stb

meg az egészet úgy ahogy van.



mi a faszom az a szex mentes övezet találkozó?



nos elmesélem egy barátom hogy csinálta első netes "szerelem" randit:

1.ő

- elején arcra puszi mint valami barátnak, azonnal kéz fogás ezután. séta stb.

- randi végén szájra puszi.


2.ik

- randi szájra puszi kezdet, kézfogás

- randi közepén, laza csók

- végén csók.


ennyi.

2010. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első kommentelőnek meg azt mondom, hogy ezt nem lehet így leírni.Talán a stílusába/"személyiségét", vagy nem tudom.De én is meg szerettem azt a lányt.Lehet, hogy élőben ez máshogy fog elsülni, de azért nem hiszem.Így is meg lehet ismerni embereket, persze nem azt mondom, hogy mint élőben, de hidd el, hogy lehet szeretni így valakit.
2010. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én se értem hogy lehet betűkbe szerelmes lenni :S szerintem rohadt gáz
2010. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az Interneten ismerkedtél, akkor bizony az első találkozó lesz a döntő! Küldhetett akár 15 éves képet, a lányáról vagy bárki másról.

Majd ha látod, utána jöhet bármi.

A találkozó végén egy puszi már mehet, ha akkor is úgy gondolod.

2010. szept. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem a betűkbe szerelmesedik bele az ember, persze biztos sokkal másabb így, de élő webcamos kapcsolatnál kizárt dolog a 15 éves kép és stb. Én most úgyérzem, h ez van és kész, de úgyemlékszem, hogy nem ez volt a kérdés...
2010. szept. 29. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!