Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezni nem merek, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezni nem merek, de a pasi se akar, pedig tudom, hogy szeret? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát van egy pasi, aki(szerintem) szeret.Állandóan szemezek vele, meg fülig érő mosoly, stb...

Azért gondolom, hogy Ő is szeret engem, mert amikor együtt vagyunk(nem feltétlenül kettesben) állandóan mosolyog(tényleg mindig, de fülig érő szájjal, engem néz(vagy bámul).

Nem tudom Neki jobban megmutatni(elmondani nem akarom, mert nem szeretnék pofára esni, ha esetleg mégsem), hogy szeretem(ja és a szememből is ki lehet olvasni, hogy teljesen odavagyok érte. Mit csináljak?

Elmondani tényleg nem szeretném. Ha tudtok, léci segítsetek.Am 14/L (a pasi idősebb)


2010. szept. 24. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé. Szólj és lekaplak előtte.
2010. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző sem rossz. Így fogtok maradni még egy ideig, aztán a másik talál egy jobbat, és az egyik pofára esik. Vagy a másik opció, valamelyikőtök berúg, és elmondja mi a dörgés... Tanács: Piát neki, ha rosszul alakul akkor is jó lesz a buli.
2010. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem is a lánynak kell kezdeményeznie, majd a pasi fog ha "mer". Szerintem ő is úgy van mint te , hogy nem akar pofára esni. Kezdetnek pl vegyétek fel egymást msnen, dumálgassatok stb. MSN-en talán fel tudtok oldódni mind ketten.

20F

2010. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NE tedd féltékennyé. én elkövettem ezt a hibát,és sikerült,féltékeny lett,de aztán oda vissza ment ez. és csak bántottuk egymást,beszóltunk egymásnak,azért hogy magunkat védjük... nem lett belőle semmi,és még mindig fáj.lehet hogy itt rontottam el.legyél kedves vele és adj neki időt. ne nyomulj,ne kényszerítsd rá magad.
2010. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit.Csak a bádogember nem tudná kiolvasni a szemedből a szerelmet.Ha akar valamit,lépni fog.A férfiatlanság jelzője lenne,ha neked kéne felszedned,és gondolom nem is szívesen állnál le egy beszari janival.
2010. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt hogy elkezdtünk levelezni (persze a szerelmemmel) és bevalotta hogy szeret de nem gondoltam volna mert semmi jelét nem adta!
2010. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15:08-as én vagyok bocsi véletlenül elküldtem de még mondom tovább szóval ha fent van közösségi oldalakon pl.: iwiw,msn,myvip...stb akkor jelöld be bátran és írj neki levelet beszélgess vele kérdezgesd hogy mit szeret csinálni meg ilyesmi ha télleg szeret akkor szerintem bevalja
2010. szept. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lépjen valamelyikőtök, mert így nem fogtok összejönni, ha csak nézitek egymást! Ha Ő nem lép, lépj Te először!


Hajrá! Sok sikert! :)

2010. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát figyeld meg hogy milyen képet vág amikor más fiúkkal érzed jól magad :)
2010. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. szept. 26. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!