Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mi alapján kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mi alapján kerestek barátnőt?

Figyelt kérdés

Milyen sz

empontok alapján választotok barátnőt? Meddig mentek el? Kinek mi az ideálja? Tudom mindenkinek más, de kíváncsi lennék egy párra. :-) Leginkább 15-17 évesek. Ìrjatok kort is :-$


2013. febr. 8. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Talán beletartozok a felső határba...

Az első és legeslegfontosabb,hogy külsőre tetsszen a lány.

Általában a kicsit laposabb lányokat szeretem,veszem észre.

Onnantól a belső dönt.

Ha minden klappol tetszik akkor randira hívom.Onnantól meg kettőnktől függ alakul e valami

2013. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:

nincs szempont. ha tetszik,megpróbálom becserkészni,ha hagyja. tegyük fel,sikerül.járás,szerelem,a többi meg eldől. de hogy konkrétan listával szaladgáljak,az kizárt.

meglátod,tudod,hogy ő kell. nagyjából így szoktam csajozni.

2013. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alacsonyabb barna hajú lányok jönnek be általában. Belső: legyen kedves, vicces + szeretem ha én lehetek a "férfi", tehát érezzem, hogy biztonságban érzi magát mellettem. Oké, ez hülyén hangzott :D 15/F
2013. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem a korosztályod vagyok, de talán ér valamit a válaszom. =)

Kezdem azzal amit először meglátok rajta: aranyos. nem ku***vás, nem az a fajta amelyik gátlástalanul röhög, üvölt pl a metrón. Ne legyen kövér, vékonyabb lehet. Szellemileg ne legyen nagyságrendekkel butább nálam, viselkedésre kedves, megértő.

Hirtelen ennyi, de szólok előre, nem átlagember vagyok, sokan a könnyen megszerezhető pi**ákat kedvelik inkább.

19/f

2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fospuska igen kemény :) Amúgy én először a seggét nézem meg, aztán megszagolom, és ha jó az illata, úgy megyek oda hozzá!! :D 25/f
2013. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először a külsőt nézem meg, ha nagyon ideált akarok írni akkor talán ilyen: 165-175 között a magasság, vékony, sportos, kis mellek.. de az arc a legfontosabb. Belsőre szeretem ha egy lány vicces, jófej, érdeklődő, barátságos, bújós. Egyébként szabad vagyok :) 19/F
2013. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyen számomra vonzó és normális,jófej.

Ennyi.

17/f

2013. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!