Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érző szívű, érzékeny, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érző szívű, érzékeny, kedves fiúként nem kellek alányoknak, elkezdtem bunkózni és tapadni kezdtek, miért van ez így?

Figyelt kérdés
Mostanság újra érzelmesebb lettem, mert nem bírtam sokáig játszani a bunkót és most hirtelen egy csomó csaj szíven döfött, elhagyott megbántott azt mondta csak baártok legyünk. Ezek után már biztos vagyok benne, hogy a lányok a rossz fiúkra buknak, valami állati ösztön miatt és most már egyre jobban gyűlölöm a női nemet és ismét kedzek bunkóvá válni, aki csak dugásra akarja használni alányokat. Én marha meg még hittem sokáig, hogy lehet igaz szerelem egy lány és köztem, de már látom, hogy nem túl jó pasikét, jó fiúként esélytelen vagyok. Gondolom a jóképű, magas pasikkal is kedvesek meg nyalnak nekik. A másik amire rájöttem, hogy iszonyat felszínesek alányok, ha találnak egy tőlem jobbképű fiút, akinél van esélyük, egyből elhagynak érte. Ezek után mé ginkább büszke vagyok arra, hogy prostival vesztettem el annak idején a szüzességemet, jobban tisztelem a prostikat is ma már.
2013. febr. 9. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne általánosíts, biztos azoknak a lányoknak más miatt nem jöttél be.

Én pl. utálom a bunkókat.

2013. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sírós kérdés #213647383


Amúgy meg próbálkozz értelmesebb lányoknál.

2013. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vegig, de te a taplo, eretlen lanykakrol beszelsz, nem normalis nokrol
2013. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek az alányok már csak ilyenek...!
2013. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányok egyre válogatósabbak lettek az utóbbi időben, 2006-ban a középsuliban még simán rámtapadt egyszerre 5-6 lány is, ma meg egy se! Változnak az idők, de szerintem nem csak bennem van a hiba, ugyanis én ma is ugyanolyan vagyok, mint régen!
2013. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Leírnád pár mondatban, hogy mit tesz az, hogy bunkó lettél? Miket csináltál, mondtál?
2013. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz bunkó, de ha találsz egy olyan lányt, akit nem csak megfektetni akarsz és többet kezdesz érezni iránta, úgy se fog menni, hogy bunkó legyél vele. Ha valaki belédszeret, nem az fogja érdekelni, hogy milyen szerepet játszol, hanem hogy milyen vagy igazából.
2013. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akk keresgélj a saját nemedben is :)
2013. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a lányok miatt. Szívnak ők eleget a saját f@szságuk miatt. :D Ha boldog vagy tőle, járj el prostihoz :)
2013. febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Keveritek ti hisztis pasik a BUNKÓT, a vonzóbb VAGÁNNYAL. Egy vagány srác oké, hogy néha bunkó (mert mindenki tud néha az lenni), de tud vicces és aranyos és lenni...


Na meg eleve a normális nő nem jön össze olyannal, aki prostival vesztette el a szüzességét :D Úgyhogy töketlenkém, így jártál! Szidhatod a nőket, hogy lesz*rnak, legalább nyugodtan alszol ;)

2013. febr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!