Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tini csajoknak bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tini csajoknak bejönnek a 25 éve feletti pasik?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 09:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
ha az a férfi Ian Somerhalder akkor igen.:D
2013. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
A 9-es válaszolónak Mondom:Telyesen egyetértek.Az én ismerőseim közt találni,ilyen kor külömbségeket:17/L-27/f 19/L-30/F stb.
2013. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

ma 10:24


Nem pauci,hiába apucizól,nekem is volt pár fiatalabb csajom.Ok nem 15-16,de akadt bőven a 17-19 éves korosztály között és a magam tapasztalatáról is tudok beszélni és a haveri,baráti körbe is jó párról tudok,valahol csak dugás volt de sok helyen komoly kapcsolat.

2013. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
* apuci
2013. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Így van, nem az életkor számít.
2013. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
96%

Látom, azért az IQ-jukat sokan megcsillogtatták mindenféle pedomacis és apakomplexusos szövegekkel.


A valóság azonban annyi, hogy alapvetően a nők korábban érnek, a fiúk/férfiak pedig inkább később. Az én párom 17 volt én 26 (8,5 év van köztünk) és pont ideális lett a kapocslatunk. (15 éve együtt!!!)

Ő akkor azt mondta, hogy a saját korabeli fiúk gyerekesek, éretlenek, ő nem arra vágyik. Én meg spec egy későnérő srác voltam, tehát nálunk mindenfajta személyiségtorzulás nélkül bátran kimondható, hogy megtalálta zsák a foltját.

Én ma 40 éves vagyok, a párom pedig 32. Ahogy haladunk előre a korban, ez egyre kevésbé számít.

És ahogy elnézem a mai fiatalabb korosztályt, sokszor látom, hogy a csajok mindinkább felnőttebb, érettebb külsőt akarnak, sok 16-17 éves csaj úgy sminkel és öltözik, mint egy 30-cas, ugyanakkor a férfiak sokkal tovább maradnak "kamaszosak", mint régen.

Úgyhogy én semmi kivetni valót nem látok abban, hogy két ember a relatíve nagyobb korkülönbség ellenére is összejöjjön. Ez lehet közös, egyező akarattal akár egyéjszakás kaland, de akár házasság is. Feltéve, hogy mindketten ugyanazt akarják. Viszont egymás átejtése, hitegetése az meg korosztályfüggetlenül nem szép dolog.

2013. febr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, kocsi, munka? Azért minek nézitek ti a tizenéves lányokat? :D

Én azért így 15 évesen nem a pénzéért jönnék össze valakivel. Bárkivel.

2013. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
#17 hanem?
2013. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
42%

ma 13:00


A tapasztalatom nem ezt mutatja sajnálom.:)))

Persze nyílván nem minden csajnak de azért elég soknak nedvesedik ettől a bugyi és elég hamar elvesztik a fejüket:)

2013. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
hát ha 10-15 évvel van 25 felett,akkor nem igazán.. :D mondjuk 28-ig mennék el max.( elméletben!) de minden relatív..és,hogy válaszoljak is : szerintem igen,bejönnek nekünk mégpedig a fent említett okok miatt! ( kisfiúk vs. férfiak) bár nem tudom,h én mennyire számítok tininek(18),lehet,h a kérdező a 14-15-16-os korosztályra gondolt
2013. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!