Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes randi előtt recskázni vagy nem?

Figyelt kérdés

Mikor lesz sikeresebb egy találka?


-ha kanos de emiatt nem 100%-ig laza

-vagy ha nem kanos (mert kicsapta otthon) és nyugodtabb


Ezt nem tudom... Szerintetek?



2013. febr. 9. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Végülis feloldja a stresszt.
2013. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha úgy érzed segít, szerintem nyugodtan csapd ki, ez minden tekintetben oldja a stresszt. Én még ha tudom, hogy szexre kerül a sor, akkor is ki szoktam verni, mert akkor jobban bírom a menetet. Sok sikert!
2013. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Inkább közben, azzal biztos sikered lesz.
2013. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. :D


amúgy nem lesz most randim csak eszembe jutott, vajon hogy a jobb lélektani szempontból? :P

De az én elméletem szerint első randi előtt kicsapni hogy ne legyen idegesség/kanosság, akkor még úgy sincs csók vagy ilyesmi. 2. randin meg már kell a kanosság mert több lesz a motiváció a lányhoz érni

2013. febr. 9. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Én lány vagyok, de bele sem merek gondolni miről agyalhatnak a pasik egy randin... :D


Miiii? Előtte kicsapni hogy ne legyen idegeskedés, meg nem kicsapni hogy legyen motiváció? :D Eszem megáll :D

2013. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
kezdek örülni, hogy nem férfinak születtem. Pedig eddig más véleményen voltam, több szempontból is..
2013. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
TE hülye vagy egy elme beteg ember
2013. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A két előttem írónak. Igenis ha egy férfi maszturbál randi előtt, akkor levezeti a szexuális feszültségeit. Ezáltal sikeresebb lehet a találkozó, a lány se fogja azt érezni, hogy rögtön ott helyben magáévá akarja tenni a srác. Más egy férfi szexualitás és más egy női szexualitás. Itt névtelenség van és ez egy érdekes kérdés, megdöbbentő válaszokkal.
2013. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Túlságosan biológiai/pszichológiai szempontokból, objektíven nézem a dolgokat :D bocsi lányok hogy ilyeneken agyalok :)


8-as: köszi te vagy a 3. hasznos válaszadó :D igazatok van! mostantól kicsapom! lányok ha találkoztok egy sráccal gondoljatok bele hogy lehet én voltam az, és fél órája egy hatalmasat élveztem :PP

2013. febr. 9. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem készülsz dugni meg tudod hogy még nem tartatok annál akor verd ki mindenképp
2013. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!