Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs bátorságom odamenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bátorságom odamenni egy gyönyörű csajhoz aki hihetetlen módon tetszik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 20:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad.

A kezdeti (esetleges) "bunkóság", "nem törődömség", egy úgymond kialakult lerázó rendszer része... Vedd az első akadályt. Ha nem jön össze, hát nem jön össze, lehet nem Te leszel az első.

De ha az első lépést nem teszed meg, ne is várj semmit.

2013. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Az előző voltam. Az idéző jeles részekhez:

MÁR HA VAN ILYEN, LESZ ILYEN.... nem kötelező léteznie...

2013. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
igen az a baj hogy ez évben érettségizik addigra oda kell mennem beszélni vele. csak tudjátok én nem vagyok az a csajozós típus.....még nem volt barátnőm ez nekem új.....
2013. márc. 7. 16:47
 24/28 anonim ***** válasza:
Az ég áldjon már meg! Ne magyarázatokat keress, hogy miért nem mész oda, hanem tényleg kapd magad össze. 50% esélyed tutira van a sikerre, de ha meg sem próbálod, akkor 0 marad akkor is, ha még hónapokig beszélgetsz itt velünk. Mit gondolsz más úgy született, hogy volt már nője? Mindenkinek volt egy első alkalom, és többnyire mindenki túléli:))
2013. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
én mindig elhatározom hogy odamegyek de úgy ahogy még senki sem...és amikor ott vagyok akkor megfutamodom...a fenébe is(egyébként 3 alkalom volt ilyen)de azóta is várom a következőt...hogy egyedül legyen és akkor odamegyek..odamegyek magabiztosan...és valami majd mondok!VALAMIT!! :D :(
2013. márc. 7. 18:42
 26/28 anonim ***** válasza:
Fb
2013. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Aladárkiss ***** válasza:
Ne legyél tutyi - mutyi! Addig hezitálsz, még valaki befarol aztán cseszheted.
2013. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nekem azt mondták, hogy nem szabad gondolkodni, csak oda kell menni és azt mondani, hogy Szia! Hogy vagy? És ebből már lehet beszélgetést kezdeményezni, nem is kell kigondolni semmilyen haditervet :D :)
2013. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!