Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem tetszik külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tetszik külsőleg valaki de a tulajdonságai igen, azért megpróbálnátok vele?

Figyelt kérdés
Nem undorra kell gondolni, hanem csak szimplán nem jön be. Testalkatra jó, de arcra nem igazán.
2013. febr. 10. 23:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ne félj attól, hogy egyedül maradsz. Ez az első lépés. Ha félsz, könnyen bennragadhatsz egy kapcsolatban. Meg is próbálhatod vele, de akkor legyél végig tisztességes és szeresd meg. Részben akarat kérdése is. Fura, hogy az előbbi után ezt írom, de rajtad is múlik. Ha annyira rendben van belül, kialakulhat a kötődés.

De a lángoló szerelemről le kell mondanod, ez egy alacsonyabb hőfok lesz.

2013. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Meg tudom ne legyek ilyen felszínes liba, de a környezetem is olyan mocskolódó. Megszólnának hogy nem valami vonzó barátom van.
2013. febr. 11. 00:01
 23/25 anonim ***** válasza:

Na, azzal meg végképp ne foglalkozz... engem folyton amiatt csesztettek, hogy sokdiplomás nő létemre, aki ráadásul csinos, vonzó is, miért nem valami izomagyú okostojást választok magamnak a "kis senki" helyett.

Hát nem tették ki az ablakba, amit kaptak. :) Engem még lehet is sértegetni, nyugodt ember vagyok, de akit szeretek, azzal szemben nem tűröm. :)

2013. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Én még úgy vagyok vele kicsit, de ez csak kis gondolat, hogy lehet megpróbálnám vele. Nem kell hogy leéljük az életünket együtt, de egy próbát talán megérne. Hogy kipróbáljam, és hátha bele tudok szeretni. Hátha kialakulna. Vagy ez butaság?
2013. febr. 11. 00:03
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem butaság, de akkor ne játssz el többet. Megszeretheted. :) Volt már erre is példa. Az is igaz, hogy ha sokáig nézel valakit, aki kedves dolgokat tesz, ölelget, jó veled, jó az ágyban, stb., akkor a külső fokozatosan megszépülhet.
2013. febr. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!