Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, aki nem meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki nem meri kimutatni, ha vonzódik egy lányhoz szexuálisan és esetleg nem is mer kezdeményezni sem?

Figyelt kérdés
Én sajnos túlságosan rondánaké rzem magam és esélytelennek, ezért nem kezdeményezek lányoknál vagy csak nagy ritkán, de az is kudarc volt eddig lényegében. Túl sok lány tetszik nekem, szinte minden lányban van valami szexuálisan izgató, egyedül a kövér lányokhoz nem tudok vonzódni a duci még belefér, de akövérekhez már nem. Szóval gyakran van, hogy tök aranyos, cuki lányok tetszenek nekem, főleg az arc számít nálam, megfigyeltem és haveromék őke tlerondázzák vagy rám szólnak, hogy fentebb kéne raknom azt a bizonyos mércét, de hát nekem tényleg tetszenek ezek a lányok, viszont még hozzájuk képest is egy ronda kis senkinek érzem magam és ezért nem merek még rájuk sem nézni szinte, max szemeztem már néhány lánnyal. Volt olyan is,hogy egy lány nézett engem, pedig én észre sem vettem, csak utána és tök jól nézett ki, de én ronda vagoyk szóval, nem nagyon mertem nézni sem rá. Nem tudom hogyan tudnék ebből az állapotból kitörni, mert most már tényleg szeretnék egy aranyos, kedves barátnőt.:)
2013. febr. 11. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad!

Ezen kéne változtatni, szerinted miért nézett az a lány akit a végén írtál? Valószínűleg tetszettél neki, de ez gyorsan kiderül, ha sokáig néz, az egy jel.

Menj oda és kezdeményezz, nem tudhatod hogy éppen kinek tetszel. Lehet pont egy olyan lánynak, aki megközelíthetetlennek tűnik. Velem is megesett, és milyen jól tettem, hogy odaléptem.


Pedig nekem se volt soha elég önbizalmam :)

2013. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez a lány sokáig nézett, de én nem tudom elhinni, hogy tetszhetek akákrinek is főleg nem egy olyan szép lánynak, mint neki például. Túlságosan szép lány volt én meg ronda fiú vagyok.
2013. febr. 11. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémád, velem is ez van, csak én még egy szinttel ezalatt vagyok, én azt sem nézem figyel-e egy lány, mert annyira biztos vagyok benne, hogy senkinek sem kellek, pedig mindenki azt mondja helyes vagyok, meg semmi baj nincs velem és nálam sem magas az a bizonyos mérce, nem a külső az elsődleges, persze azért relatív legyen csinos a lány, dehát lehet az, ha én már úgy indulok neki, hogy minek is. Szar az egész, önbizalom kell, csak azt meg én még nem tudtam honnan meríteni... Te meg ha látod, hogy néz egy lány menj oda, veszíteni nem veszíthetsz vele semmit.
2013. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3/3

Na legalább nem szenvedek ezzel egyedül. De amúgy nem merek kezdeényezni, mert zavar a sok ember, úgy érzem, hogy tuti elküldene meg mit is akarna egy magamfajta ronda fiú egy szép lánytól. Aztán meg ez a zaklatás dolog sem jó dolog, még szegény lány megijedne, hogy mit akar egy ilyen kis senki tőle, mint én.

2013. febr. 12. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!