Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megmondani vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megmondani vkinek hogy szereted? És tanacsokat kerek meg hogy lehet kozeledni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben bevallod.Erre tereled a szót és kimondod
2013. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretnem tudni.
2013. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez már velem is megesett pontosaban a legjobb barimnak segítetem ilyen ügyben én ismertem azt a srácot akibe nagyon belezúgot és jóban voltam a srácal azt a tanácsot adtam neki hogy menjen oda és úgy hogy csak 2-en vannak mondja meg neki szemtől szembe csakhogy a csaj még meg sem meri szólítani így a facebookon mondta el a srác lepantintota de azóta is mikor pl.: kint a folyosón sétálunk a suliba folyton minket bámúl nagyon idegesít már ezzel mind a 2-őnket most ballagott el a srác.


A másik eset is egy ilyesmi barimmal történt az egyik osztálytársamba (6.os vagyok szeptembertől) nagyon belezúgott és úgy közölte vele hogy ottvoltunk még melette mi is segíteni a srác m,egkérdezte hogy járnak-e és persze igent mondott. Másnap a srác közölte a csajjal hogy csak ugratta hogy járnak és nem szereti és nem tom hányszor törte össze a szívét volt olyan hogy a srácot 5-6-an kergetük hazafelé (lányok) mert megríkatta a barim nagy mázliára bebír még menni időbe a házba.


Én csak anyit birok tanácsolni hogy amikor csak ti 2-en vagytok mond meg neki és ne törj össze ha nemet mond mert egyik barátnőm 2 évig szerelmes volt egy srácba nem adta fel akárhányszor nemet mondott és most sikeresen járnk.Tarts ki mellete ha szereted.Ezeketén csak onan tudom hogy barátimmal megtörtént színte én voltam a lelki tanácsadó hogy mit is tegyenek igaz nekem még soha de soha nem volt barátom. :D És neked sok sikert!

2013. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!