Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veszett ügy? Korkérdés

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszett ügy? Korkérdés

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, csoporttársam. Jól elbeszélgettünk, nekem nagyon bejön. Már ott tartok hogy szívesen elhívnám valahova. Ám én 23 vagyok, róla meg kiderül hogy 28 éves... (bár közel sem néz ki annyinak)


Veszett ügy? Vagy azért próbáljam meg, mit veszíthetek alapon?



2013. febr. 12. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod. Apukám 25 volt, amikor elvette a 30 éves anyum és már lassan 40 éve házasok.
2013. febr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbát mindenképpen megér, szerintem nagy nagy a kor különbég.
2013. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ha igazán akarod 70% ban igen vagyis nekem így szokott lenni

próbáld és beszélges vele sokat majd kérdezed meg h tetszel e neki de ne látszódjon h zavarban vagy, vagy izgatott

2013. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Okés, meglátom mit tartogat számomra a sors vele kapcsolatban. Eddig már 3x véletlenül összesodort vele...
2013. febr. 12. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nagy korkülönbség.Maximum az lehet később gond,hogy 28 évesen szerintem már a legtöbb lány potenciális apukajelöltben gondolkodik...Te meg kb 10 év múlva fogsz eljutni ebbe a fázisba,ő meg valószinűleg belátható időn belül szülni szeretne.De persze vannak kivételek :-)
2013. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az én kételyem alapjai is...
2013. febr. 12. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Jogos,bár én már 30 vagyok,de még fel sem merül bennem a gyerekkérdés.Viszont tudom a legtöbb lánytársam nem ilyen,de lehet a te kiszemelted is a "kissebséghez" tartozik ebben a kérdésben,szóval egy próbát megér,ahogy többen is mondják.
2013. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy utolsó vagyok nálam pont fordított a szitu,egy 24 éves srác tettszene,de félek ő már "néninek" néz esetleg engem,ezért nemigen merem tudtára adni...
2013. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sok mindent nem tudok tenni az ügyben, ugyanis megint a véletlenen fog múlni hogy mikor futunk össze megint. E-mail címe megvan, de valahogy nem visz rá a lélek hogy írjak neki bármit is. Jelen esetben valahogy személytelennek érzem az e-mailt.


Bár még azt is homály fedi, hogy jelenleg van e valakije..

2013. febr. 12. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!