Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjen, mit csináljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjen, mit csináljon Pécsen egy ember, akinek nincs társasága?

Figyelt kérdés
Már megőrülök ebben a városban, semmi olyan programot nem találok, amire el tudnék menni egyedül is, esetleg ott ismerkedhetnék. Annyira 0 lehetőség van ebben a városban, de itt kell élnem még egy darabig, valami tanács, pécsiek?
2013. febr. 13. 08:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedj erre nem tudok mit mondani... A korod nem tudni de ott az egyetem is millió ember él pécsen is...
2013. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Keresd fel öcsémet, ő tud neked segíteni bulit találni és a csajt is tud mutatni párszázat... :D
2013. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
"Ismerkedj" -.- Eszembe se jutott még. Pont ezt próbálom megtudni, hogy hogyan. Menjek ki az utcára, és szólítsak meg valakit, hogy "Szia, leszel a barátom? :)"
2013. febr. 13. 08:53
 4/19 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok, nekem sincs társaságom, mondjuk az ismerkedéssel már nem is nagyon próbálkozom, mert a lányok folyton leráznak. Éppen ezért szoktam rá a túrázásra. Itt ez a szép nagy Mecsek erre a célra. :)
2013. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem még a túrázás is bejönne, csak nem úgy, hogy egyedül megyek.
2013. febr. 13. 09:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Nehogy már Pécsett ne tudj ismerkedni! Akkor én mit mondjak 45 km-re lakom az első valamirevaló várostól, falusi vagyok! Te meg Pécsett nem vagy képes ismerkedni, na ne őszítsél már meg! Ha így állsz, akkor nem a várossal van a baj, hanem te vagy besz@ri!
2013. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Voltál már itt? Végigjártad, hogy milyen szórakozóhelyek vannak?
2013. febr. 13. 09:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Itt meg van 2 falusi kocsma aztán annyi. Biztos több szórakozóhelyre vagy esélyes, mint én.
2013. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De érted, hiába vannak szórakozóhelyek, ha mindegyik annyi, hogy van egy nagy tánctér, aztán csá. Nincs ilyen elválasztott, kulturált, csendeesbb, leülős rész, mint a legtöbb fővárosi helyen. Ha lehet is ilyen helyen ismerkedni, én el nem tudom képzelni, hogyan.
2013. febr. 13. 09:07
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én 19 éves koromig Pécsen éltem, és soha nem volt problémám az ismerkedéssel sőt, középiskolás koromban számos ismertség szórakozóhelyeken született, úgyhogy attól tartok nem a városban van a hiba. (és, hogy ne csak magamat említsem, a pécsi ismerőseim nagy része nagyon barátságos és nagy baráti társasággal rendelkezik városon belül)

Feltételezem dolgozol vagy suliba jársz, ott is ismerkedhetsz, aztán ha már megismertél valakit mehetsz vele együtt bulizni. Ezenkívül elmehetsz sportolni valamit, ott is jó társaság szokott lenni. Vagy én például zenekarban zenéltem, onnan is sok ismerősöm lett. Még sorolhatnám. Nem hiszem, hogy a várossal van a baj, rengeteg a fiatal és a többségük eléggé közvetlen, közvetlenebb, mint a pestiek nagy része.

Másik oldalról közelítve a problémát: én nem tudom elképzelni, hogy teljesen egyedül menjek valahova buliba, várostól független, szerintem nem ezzel kéne kezdeni az ismerkedést, keress magadnak legalább 1 havert suliban/munkahelyen, sportolás közben vagy akárhol, akivel elmehetsz és utána már tudjátok bulikban bővíteni a társaságot. De arra ne várj, hogy majd becsönget hozzád valaki, hogy "szia, leszel a barátom?"

2013. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!