Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a lányok azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányok azért utasítanak el, mert alacsony, vékony fiú vagyok vagy az arcom ronda? Szóval szerintetek, lehet-e csajozni ilyen pici testtel, ha inkább vagyok aranyos, cuki, mint nagy, testes, szőrös férfi?

Figyelt kérdés
Már semmi önbizalmam, a sok visszautasíát miatt, pedig haverok folyton bátorítanának, hogy ne adjam fel, meg próbálkozzak tovább akármennyire is fáj meg rossz érzés,hogy elutasítanak, esélyt sem adnak a lányok többnyire. Ja és,ha lehet olyan válaszoljon, aki tudja is milyen ilyen testben csajozni, mert a többség ezt úgysem képes megérteni, hiszen nem egy pici, kisfiús testben próbál csajozni vagy élni. Köszönöm a normális válaszokat előre is!
2013. febr. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig csak ezt a két lehetőséget látod, (alacsony, pici/ronda), addig ne gondolkozz csajozáson. Egyik sem az oka.
2013. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Magasként sem könnyű, ha ronda vagy.
2013. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van, akik szerint lehet, de én eddig ezt még nem tapasztaltam. Én is alacsony vagyok, és ronda is, de én kövér is vagyok, ami még rosszabb, mert a vékonyakat is többet szeretik, mint a dagadtakat. De attól függetlenül nem adom fel, és talán előbb-utóbb akad valakim. :)
2013. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem be jönnek az aranyos pasik ^^ Bár sajnos, még nem találtam ilyet, aki nem lett volna foglalt :\
2013. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na hát én meg magas és vékony vagyok még sincs csajom :D 18f
2013. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
23%

a külső jegyeknek alapvetően semmi jelentőségük nincs.

nálunk az iskola talán legszebb lányát szerezte meg egy pattanásos, sárga fogú, dagadt buta ronda fiú.

Az a lány válogathatott volna, azt a fiú kaphatta volna meg akit csak akart-és ő beválasztotta ezt a bányarémet.

hogy mit eszik rajta csak ő tudja de hogy nem a külsejét az biztos.

ennyit a külsőről.

2013. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy fiút, akire nagyon hasonlít erre a szitu. A fiú elég alacsony, kis teste van, ahogy te mondtad, kicsi kezekkel, nem is mondanám jó képűnek... Sokáig ő is ilyen visszahúzódó volt, nem is ismertem egyáltalán sokáig. Majd kikelt a kis csigaházából és elképesztő pasi lett belőle. Izmot csinált magának, sokkal többet nevetett, járt társaságba stb. Egyszerűen lenyűgöző lett a személyisége, tényleg, és valahogy megszépült az ember szemében, szóval fel a fejjel, és csak pozitívan!

Meg kell küzdeni ezért, de nem lehetetlen, látod itt a példa rá! :)

2013. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a kisugárzás fontos,lehetsz helyes ha nem tudod kezelni az majdnem egyenlő azzal h nem vagy szép. Legyél bátrabb és találd meg mi szép rajtad:) és legyl büszke rá:)
2013. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én lány vagyok.

Van olyan csaj, akinek az ilyen pasik tetszenek.

Amúgy is ha valakinek tetszel, nem a külsődet nézi.

Akik meg visszautasítanak, azokkal nem kell foglalkozni.

( tapasztalat :( )

Úgyis azok a bunkók.

Szerintem próbáld meg, mert ha akarod, előbb-utóbb megtalálod az igazit.

Ha meg nem sikerül mostanában, akkor se kell szomorkodni!

☺ ☺ ☺

2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!