Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nemtudok vele csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nemtudok vele csókolózni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom és mostanában elég közel kerültünk egymáshoz,de képtelen vagyok vele csókolózni.Olyan fura érzésem van,mintha félnék ..pedig csókolóztam már nem egyszer,de vele nemtudok.Előfordult ilyen már mással is vagy csak én vagyok ilyen?
2013. febr. 15. 15:26
 1/5 Vadkan01 ***** válasza:
Azért, mert a haverod. Miért akarsz mindenkivel csókolózni?
2013. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemazért nemtudok vele,mert a haverom.Ő más..Nem olyan,mint pl.a legjobb barátom. És ő akárhányszor leakar kapni egyszerűen nem megy nekem.
2013. febr. 15. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát hagyd magad ilyen egyszerű. :D Meg öleljétek egymást stb..
2013. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hagynám,de valamin mindig görcsölök.Mindig eszembe jut valami és annyi az egésznek. Remélem majd változik idővel:)
2013. febr. 15. 16:17
 5/5 anonim válasza:
velem is volt ilyen rengeteget görcsöltem ezen és mindig eldöntöttem,hogy na akkor most csokolozok vele de valaogy nem ment teljesen leblokkoltam és beijedtem aztán rájöttem,hogy olyan nagy baj ugyse történhet vettem egy nagy levegőt és aztvettem észre,hogy már csokolozunk is :))
2013. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!