Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért mindig olyan pasi kell akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatom ugyanis hogy amíg volt egy eléggé jó és tartós kapcsolatom (2év) addig nagyképűség nélkül, folyamatosan ostromoltak a nők mindig volt 2-3 aki körül ugrált és próbálkozott. Véget ért 1 éve a kapcsolatom és azóta meg még a közelemben sem látok nőket pedig nyitok meg próbálkozom de, senkit nem érdeklek. És ez számomra rendkívül érdekes és ezt ismerőseimen is észlelem mikor valakinek van párkapcsolata több nő szemében népszerű. De, ez miért van? Magabiztosabbnak tűnik egy férfi ha van csaja?
2011. jan. 4. 22:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném 21 éves vagyok.
2011. jan. 4. 22:37
 2/12 anonim ***** válasza:
én nekem is mindig a foglalt pasik tetszenek, de h miért, pedig jobban orulnek egy elérhetonek :s de ez van, iylen az élet..
2011. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aha, szóval ezért nem kellek senkinek sem...

21/F

2011. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
A lányoknak nem mindig foglalt pasik kellenek...Ez baromság.
2011. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a lányoknak a vagány,őszinte csávók kellenek.abba igazad van talán nagyobb az önbizalmad amikor van nőd,tehát kicsit jobb a kisugárzásod is.
2011. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én rám sem néznék olyanra aki foglalt, mert tudom ha én lennék az illető barátnője nekem sem tetszene.
2011. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól van,mert addig jó sok csajnak a kampi,ameddig megkell szerezni.Tudod a kihívás ,meg a bizonyítási vágy ,ha pozitívan reagál,akkor máris nő a csajnak a mája...

Aztán mikor megvan akkor már nem biztos,hogy jó.

Egy foglalt pasit többet lehet fűzni,húzni az agyát,persze ha hagyja..Ez nagyobb dolog mint összeszedni egy szinglit és járni vele.

2011. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A rivalizálás mellett nem utolsó, hogy sokszor a foglalt pasi ki van virulva, sokkal nyitottabb, főleg, ha boldog a kapcsolatában. Ez pedig baromi vonzó tud lenni.
2011. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisugárzása más a embernek. Amint írtad, talán a magabiztosság is szerepet játszik.

Amúgy énis úgy vagyok, mint te, kicsit több, mint 1 éve szakítottunk a volt pasimmal, és csak az utóbbi néhány hónapban érzem, hogy ismét vonzóvá váltam a pasik számára. Sztem nálam pl azért volt, mert nagyon sokáig nagyon szomorú voltam a szakítás miatt és el se tudtam képzelni, hogy más sráccal lehet valami komolyabb is. Sőt, nem is úgy álltam a fiúkhoz, mint előtte, egyáltalán nem vonzódtam hozzájuk, tehát pl akármilyen jó pasi szólítot meg, nem jöttem zavarba, nem éreztem semmit. Mióta helyreállt a rend bennem, azóta ismét észreveszem, ha utánam fordulnak az utcán, vagy ha valaki nagyon néz a buszon és azóta már beszélgettem is fiúkkal, akik odajöttek (ami egyébként nagyon nagy haladás, h nem utasította eleve el őket).

Lehet, hogy veled is valami ilyesmi van, hiába akarsz valamit ésszel, ha még nem azt érzed...

2011. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert egy fickónak akinek van csaja,felesége az azt jelenti,hogy valószínűleg tud dugni,ha már egy nő mellette maradt.

A te problémád viszont nem ez.Jelen pillanatban nem vagy pi-na edzett,és messziről látszódhat rajtad a nyafogás.

2011. jan. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!