Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El akarom valakinek mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokusz66 kérdése:

El akarom valakinek mondani mennyire szerelmes vagyok belé. Jó lenne szemtől szembe mondani neki de mostanság biztos nem találkozunk ezért levélbe írom meg neki de nem tudom, hogy mit írjak szerintetek mit kéne írnom?

Figyelt kérdés
nagyon megköszönök és értékelek minden értelmes választ:)! azzal ne gyertek, hogy ne levélbe írd meg neki hanem hívd el randizni... MOST 3 ÉVIG NEM TUDUNK TALÁLKOZNI!
2013. febr. 16. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

www.kiskegyed.hu/test-es-lelek/lelki-ugyek/igy-irj-szerelmes-levelet-105218


Egyebkent ha nem talalkoztok akkor felesleges ezzel elrontanod a barati kapcsolatotokat szerintem. Kiveve ha fiu vagy :)

2013. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igazat.
2013. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ha 3 évig nem akkor ne írj neki semmit
2013. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne várj rá!


éld az életedet!! mert el lehel ám így cseszni .... sajnos ! :(

2013. márc. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!