Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 éves fiú vagyok Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves fiú vagyok Van egy lány a sulinkban, korombeli Fülig szerelmes vagyok bele de ne tudom mit mondjak neki? Ha hozásszolok elfelejtem mit akarok neki mondani Köszi

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 01:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Írd le 1 lapra és olvasd fel!

Feltéve ha ezt a kérdést sem anyukád írta le mert analfabéta vagy!

2010. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

de aranyos*.*

mondd neki, h szia.:O

2010. jún. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mondd azt hogy szereted, tetszik, szeretnéd fogni a kezét, jó lenne ha veled elmenne erre-arra hívd el a városba (ha városi vagy) azt még 3-4 év és mehettek szobára is
2010. jún. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem kéne már aludni?
2010. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
keráznám a fosódat, mond ezt
2010. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De aranyos :D Szerintem is elég köszönnöd, szerezd meg a telefonszámát és utána írj egy smst neki, az könnyebb lesz, de először mindenképp köszönj :)
2010. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért vok fönt ilyen későn mert az internet gondol egyet és el megy akár hetekig ilyenkor ki használom a internetet
2010. jún. 28. 01:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg 12 évesen nincs szerelem :D

De majd egyszer te is rájössz ~^.^~

2010. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ácsi! 12 ésvesen ,,fülig szerelmes"? na ne röhögtess már légyszíves!!!

Kül odamész és megkérded: ,,Szia van egy perced? A ... mondta, hogy veztesselek el hozzá..."

Elmondod mit akarsz, ha nem röhög ki, ok, ha igen és elkezdi terjeszteni, akkor csak: ,,Szeretnéd, mi?"

2010. jún. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
de aranyos :P
2010. jún. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!