Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kálózi Dominik kérdése:

Mit kéne tennem hogy a lányok észrevegyenek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiabálj hangosan, hogy: "Hé, itt vagyok!" Akkor tuti észrevesznek.
2013. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdeményezni.
2013. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már kezdeményeztem de mintha nem tettem volna.
2013. febr. 16. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert puhap*csként kezdeményeztél és el se hitték ^^
2013. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
túl fiatal vagy még
2013. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy túl fiatal,akkor járj el discoba..ott tudsz gyakorolni szerintem..engem sem vesznek annyira észre a csajok,de szerintem ha a discoban smárol csajjal/csajokkal, vagy több is történik,akkor nőni fog az önbizalmad,és bátrabb leszel..:)
2013. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Próbálj meg emberként bánni velük.

2. Érdeklődj az iránt, hogy ők mit csinálnak, mi érdekli őket. Találj valami közöset. Ha suliban vagy, akkor kell, hogy legyen valami, ami közös. Ha már van valami, ami közös, akkor már van miről beszélni.

3. Ha ennyire nem akarsz eltávolodni a barátnőszerzés témától, itt egy közvetlenebb ötlet, elég bátor vagy: csinálj egy "felmérést" rajtuk. Kérdezd meg tőlük, hogy milyen fiúk tetszenek nekik. "Közvéleménykutatást végzek. Milyen fiúk jönnek be neked?" Tuti zavarban lesznek először, de ha komoly arcot és érdeklődő tekintetet tudsz vágni hozzá, akkor garantálom, hogy fel fognak figyelni rád, ÉS még meg is tudod, hogy mit szeretnének. "Csak" bátorság kell hozzá.

2013. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!