Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, soha nem beszéltem még vele élőben. Egy héten kb. kétszer ha látom, akkor is rövid időre, és szinte mindig olyan a szituáció hogy nem tudnám megszólítani. Bejelöltem Facebook-on, visszajelölt. Eddig kétszer beszélgettem ott vele, csak az a gond hogy a második beszélgetés óta mindig rejtetten van fent. Szerintetek írnom kéne neki? 16/F
2013. febr. 11. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

"Bejelöltem Facebook-on, visszajelölt."


Brutális kezdeményezés.:D

2013. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Máshogy nem nagy tudtam volna kezdeményezni :D
2013. febr. 11. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:

hát, ha rejtve van fenn, akkor az egy jel...

nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy túlzottan kedvel. egy próbát még megér, de ha azután magától nem ír, akkor ne nagyon reménykedj tovább.

2013. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!