Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem kellek egy lánynak sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kellek egy lánynak sem és csak a fájdalom, szenvedés a sorsom, akkor mit kéne tennem, hogy meleg fiúvá váljak, hogyan lehetne ezt megoldani? Valakinek sikerült?

Figyelt kérdés
Hiszen a fiúknak nem számít annyira a külső és biztos könnyebben belémszeretnének, mint bármelyik lány. Nem kellek egy lánynak sem, mert csúnya vagyok.

2013. febr. 9. 20:57
1 2
 1/11 Rainbowinthedark ***** válasza:
67%
Hát ez a világ 2. legnagyobb baromsága amit halottam attól hogy valaki a saját neméhez vonzódik egyből mindegy neki hogy kivel van? mert szerintem nem(Nem az hogy őket védjem,de ameddig a négy fal között tudják tartani és nem mennek ki egymást nyaldosni addig nincs bajom velük)
2013. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Attól mert nem találtad meg a megfelelő nőt, nem kell feltétlenül fartúrónak lenni! Várjál a sorodra!
2013. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert nincs kapcsolatod már csak a fájdalom és a szenvedés maradt? Ezen kívül semmi mást nem látsz a világból? Először ezen változtass.
2013. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy csak nincs kapcsotalom, nekem sosem volt!

Ha legalább egy lány lett volna, aki őszintén szeretett volna, tudott volna vonzódni hozzám, valószínűleg ma pozitívabban tudnék állni a dolgokhoz, de nem így van.

2013. febr. 9. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
És akkor mi van? Majd lesz. Én sem tudnék vonzódni egy olyan fiúhoz aki egy barátnő után sóvárgó zombiként éli az életét. Legyenek barátaid, járj bulizni, legyen hobbid, sportolj...egy lány szeret a férfira támaszkodni, senkinek sincs szüksége olyanra akit fel kell húzni a mélyből, addig amíg saját magad nem tudsz boldog lenni, nem lesz boldog párkapcsolatod se. A kérdésre nem is válaszolok te is tudod hogy hüyleség
2013. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó,nem feltétlenül van igy.Ha lett volna kapcsolata lehet hogy télleg máshogy látná a dolgokat.Szerintem az hogy a pillanatnyi helyzet most ez nem jelenti azt hogy alapbol ilyen lenne.egyszerüen ezt hozták ki belőle az lányokkal kapcsolatos élmények.Gondolj bele ha te lányként hasonlokon mentél volna keresztül,akkor kiváncsi vagyok mit szoltál volna hozzá.
2013. febr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

# 6/6

Végre valaki megérti.

2013. febr. 10. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
6. persze hogy lehet, de mivel nem volt, így nincs más választása, mint tényleg élvezni az életét, a többi jön magától...azzal hogy kijelenti hogy sz@r az élete mert nem volt még csaja, semmi nem is lesz jobb. Egyébként tudom hogy rossz én se vagyok lányként jobb helyzetben, de ha így állsz hozzá tényleg minden csak rosszabb lesz..
2013. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Én elhiszem, hogy nehéz neked, de azért elég dőreségeket beszélsz. Nem lehet meleggé válni. Vagy annak születtél vagy nem. Ezen változtatni nem lehet. És honnan veszed, hogy a fiúknak nem számít a külső? Ismersz meleg fiúkat egyáltalán vagy, csak a tv-ből tájékozódtál? A külső számít, de ha nincs meg hozzá az értékes belső akkor semmit sem ér a külső. Tudod a külső megfog a belső megtart.

Teljesen mindegy, hogy meleg az ember vagy heteró, mert attól még ugyanúgy élhet boldogságban egy szerető pár mellett egy meleg és lehet magányos egy heteró. És ez fordítva is igaz.

Egyébként hány éves vagy? Mert a kamasz kor például egy olyan időszak, amikor nagyon nem tudják elfogadni magukat a fiatalok. Egyébként nem mondom, hogy a ruha teszi az embert, de ha ilyen téren ad magára akkor javíthat a külsőn. Bár akkor se ezen fog múlni a dolog teljes mértékben, de legalább nem leszel slampos. Meg, ha a férfi egy fokkal szebb, mint az ördög akkor nagy baj nincsen! :)

Sok Sikert!


23 meleg F.

2013. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy más meg azért él lelki letargiában, mert meleg és heteró szeretne lenni...
2013. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!