Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik a jó fej,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a jó fej, de csendes fiúkat?

Figyelt kérdés

Humoros vagyok és lehet velem beszélgetni is, de általában csendesebb vagyok.

20/F


2013. febr. 16. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
pont mint én . A lányok szeretik a jófej csendes fiúkat de ha nem keted fel az érdeklődését valamivel vagy nem hívod el valahova akkor aztán várhatsz a csódára... az ilyen tipusú fiuk mint mi ezekkel a tulajdonságokkal csak annyit tudunk elérni hogy nehéz csajozni de ha megszerzel eggyet sokkal könnyebb megtartanod és sokkal hosszabb életű kapcsolatra számíthatsz boccs a helyesírásért :p
2013. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

csendes alatt nem a holt unalmasra gondoltam, csak nem jár a szájam állandóan


egyébként mondasz valamit kedves első

2013. febr. 16. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát azért ne legyél kuka, randin azért kell beszélni.
2013. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én szeretem a visszafogottabb fiúkat de az is fontos h lehessen vele beszélgetni

19/L

2013. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy kinek mi az unalmas. Egyébként én azt tapasztaltam (pl. a saját bőrömön), hogy a csendesebb fiúk általában csak havernak jók. Mondjuk én kicsit "antiszoc" is vagyok, ami valószínűleg nem túl jó pont, de mindegy. Szerintem azok jönnek be nekik inkább, akik kicsit "rosszfiúsabbak", legalábbis egy bizonyos életkorig. Amikor meg már családalapításra és gyerekvállalásra kerülne a sor, akkor hirtelen rájönnek arra, hogy mégiscsak jobb lenne egy csendesebb, megbízhatóbb srác.
2013. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Randin tudok beszélni, mesélni érdekes vagy vicces dolgokról, de tudok hallgatni is, néha talán többet is mint kell, de minden nap mások vagyunk szerintem
2013. febr. 16. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem a humoros fiúkat a fapofákkal nem is tudok mit kezdeni. 19L
2013. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
:D
2013. febr. 16. 21:51
 9/14 anonim ***** válasza:
A humoros, az már jó. :) Hidd el, sokan vagyunk még, akik a csendesebb, visszafogottabb srácokat szeretjük. :) 18/L
2013. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt mondod kedves utolsó :)
2013. febr. 16. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!