Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok szeretik a jó fej,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a jó fej, de csendes fiúkat?

Figyelt kérdés

Humoros vagyok és lehet velem beszélgetni is, de általában csendesebb vagyok.

20/F


2013. febr. 16. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na figyelj! Igen, sok lány szereti az ilyen fiúkat, de neked tetszenek ezek a lányok? Gondolom egy helyes kedves lányra vágysz, aki hasonló természetű mint te. Na az ilyenből kevés van, és tuti nem fog odamenni hozzád. Vagyis ha csendes vagy is, ha szép csajt akarsz neked kell megtenned az első lépést felé.
2013. febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ebben nem is kételkedtem, nem is erről van szó, csak érdekel ki mit gondol. Azért tettem fel a kérdést mert a rokonom barátnője egy vagányabb csaj és nem nagyon szoktam beszélgetni vele, de amikor mentem haza, mondta hogy velem jön, mert egy fele lakunk, így hát elkísértem... szóval csodálkoztam hogy így döntött.. mehetett volna a rokonommal még valamerre, mert biztos voltam abban hogy ugy lesz.. de mégsem.. és tök jól sikerült a beszélgetés.. de nem lesz semmi ebből, nem is akarok többet
2013. febr. 16. 22:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha csendesebb vagy, akkor az valszeg azért van, mert vannak gondolataid. Ha meg lehet veled beszélgetni, akkor nincs miért aggódnod :D
2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok azt vettem észre, hogy elsőre nem vesznek észre a lányok, mert ott egy semmilyen ember, kicsit talán savanyú is. Pikáns a humorom, kicsit néha bizarr és abszúrd. :) Viszont mikor úgy hozza az élet, hogy hosszabb ideig kell bizonyos lányokkal egy térben tartózkodnom, rendszeresen, akkor nagyon lassan teljesen rám pörögnek, ami van, hogy kellemetlen már. Szóval ebből azt a tanulságot szűrtem le, hogy minden máshogy van. :)
2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!