Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felhívtam azt aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívtam azt aki tetszik nekem, mire rákérdezett hogy "Azért hívtál mert hiányoztam? " Erre mit mondjak?

Figyelt kérdés

Egy randink volt, de randi után megszakadt a kapcsolatunk, mondom felhívom hogy mi van vele, meg mert már nem bírtam nélküle. Erre az első kérdése: Csak nem hiányoztam?

Most erre mit mondjak?


Én 20/L, ő 21/F


2013. febr. 16. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"De azért"

Amúgy is ezért hívtad nem?

2013. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sztem nem a lánynak kell felhívni utána hanem a fiúnak..

a kérdésre válaszolva pedig mondhatod erre ezt h gondoltam felhívlak hogy beszéljünk hogy mi van veled

2013. febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most akkor felhívtad, ő kérdezett, te meg nem tudtál mit válaszolni, és letetted? vagy lehet rosszul értelmezem.
2013. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A randi után írt nekem, akkor váltottunk 2-3 sms-t, de utána szakadt meg a dolog.
2013. febr. 16. 23:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tettem le :D szép lett volna. Csak nem tudtam frappáns dolgot mondani. Úgy csináltam mint aki nem érti a kérdést.
2013. febr. 16. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
és akkor mit válaszoltál hát? :D
2013. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mondom hogy úgy tettem mint aki nem érti :D

Valamit morogtam, aztán mást kezdtem el mondani.

De olyan hülye vagyok hogy felhívtam, ő meg egy nem is tudom mi, hogy így rákérdezett...

2013. febr. 16. 23:29
 8/11 anonim ***** válasza:
hívj fel akkor engem :)
2013. febr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megmondod,hogy "mm igen...baj?" vagy valami ilyesmit.neked tudonod kell,hogy mint mondassz
2013. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg mindig tartod a vonalat es varod hogy mit mondj?
2013. febr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!