Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem értem a fiúkat, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem értem a fiúkat, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az van hogy ennek a fiúnak van 1 barátnője akivel szakítani szeretne de az okát nem mondta el. Közben mi ketten eléggé el voltunk és 1 pár nap múlva a barátnőm rákérdezett hogy nekem tetszik-e mert neki az a gyanúja hogy miattam fog szakítani a barátnőjével. Amikor elmondta akkor én is elmondtam hogy az jó lenne mivel nekem is tetszik. Igazából nagyon rendes volt velem mert mindig oda adta a bmx-ét legutóbb azt mondta most már a fék is jó hogy ne hogy lees és utána kacsintott. Meg gyakorlok 1 új tánc mozdulatot és mondta hogy ne segítsek ne hogy baj legyen. De a barátnőm rákérdezett facebookon hogy tetszem-e neki de akkor azt mondta nem és ez most 1 kicsit szarul esett mert tényleg eléggé rendes volt velem. Hogyan hódítsam meg?

2012. júl. 19. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, csak azért tagadta hogy a mostani barátnője rá ne jöjjön
2012. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, 12???
2012. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ő 15F én 14L
2012. júl. 19. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
valld be egy szerelmes versel! Tuti hogy le fogod venni a lábáról :))
2012. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!