Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért történik ez velem mnidig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem mnidig?

Figyelt kérdés
Szóval, akárhányszor szerelmes leszek mindig egyik haverom aki nem is szebb nálam mindig azt a csajt szerzi meg akibe szerelmes vagyok ez már 3-szor történt meg. Most ujra tetszik egy lány de lemondtam róla mert félek, hogy ugyanez megörténik ismét szerintetek ne is próbálkozzak? Amugyis sokszor az a lány más fiuk kéepit likeolja fb-n meg mindig csak a haverjaimmal szokott hülyülni engem levegőnek néz de ha fb-n beszélgetünk mnidig ":))" jelet ír.Sztetek ezel akar vmit mondani?
2013. febr. 17. 11:15
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg azt a lányt elhívni randira de elöbb kérdezd meg a haverodat hogy neki most melyik lány jön be!Ha legközelebb ott vagyvele a haveraiddal akkor ne hagyd hogy mindenki levegőnek nézzen próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe!Hogyha nem mered elhívni randira akkor fc-én kérdezd meg úgy mindig könnyebb!
2013. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legutobb mikor tetszett vki nkm akkor ő összejöt vele de mint később kiderült egyik haverjával csak fogadás volt. És azt mondta mikor vele volt akkor is 3 csaja volt egyszerre ugy hogy ez nála nem akadály hogy ki tetszik neki.
2013. febr. 17. 11:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és én judozok a haverom is meg az a lány is.
2013. febr. 17. 11:35
 4/4 anonim válasza:

Az első vagyok! Én is judóztam!XD Lenne egy kérdésem:

Szereted a haverjaidat?Mert ha nem igazán, akkor nem muszáj velük lógnod keress új barátokat és veszik majd a lapot!

Keress egy új csajt aki tetszik(vagy maradjon a régi) beszélgessetek,és ha látod rajta,hogy nem néz levegőnek nem kerül, akkor hívd el gyorsan találkozni mielőtt a haverjaid megint azt csinálnák.És ha a csaj okos, érti hogy meg akarod ismerni,és azt is megérti nyilván,hogy bejössz neki nem csak úgy vagy vele!És akkor nem kezd el a haveroddal flörtölni!Ha igen akkor őt is felejsd el mert ő akkor egy hülye liba!:)

2013. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!