Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik sose sminkelik magukat? Ha igen, melyik városban laktok és mi a hobbitok?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
77%
Győr, versírás
2013. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés :)


Engem is érdekel, de csak az érdekesség kedvéért. Úgy látom, eddig van egy válaszolónk. Szóval gyerünk lányok!

Ezek szerint van remény^^ ;)

2013. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Eddig 1x sminkeltem magam kb 5 percig volt rajtam,mert a szempillafestéket nem bírom könnyezek és alapba jobban szeretem magam természetesen...

Kaposvár és a röplabda.

2013. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Kaposvááár... üdv a klubban leányzó! ;)
2013. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

21L, Pesten lakom - viszont Kom-Esztergom megyei vagyok eredetileg, hobbim-munkám a nyelvtanulás. :)

(Zárójelben jegyzem meg, hogy nem szeretem a sminket, mert nem érzem szebbnek magamat tőle, inkább csak zavar, hogy össze-vissza van maszatolva az arcom, macera egész nap azt figyelni, nem kenődik-e el, nem beszélve arról, hogy nem is szeretek pénzt kiadni ilyesmikre. Nem utolsó sorban pedig az érzékeny bőrömnek sem tenne jót, ha mindenféle pacsmaccsal eltömíteném :)

2013. febr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szoktam sminkelni magam, vagy alig, Pest-megyében lakom, rengeteg hobbim van, a sporttól elkezdve, a hangszerekig.
2013. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdést azért írtam ki mert az én városomban már kihaló faj az igazi nő és kíváncsi vagyok hol és hogyan lehet ilyeneket találni. Tudom majd sok okos megírja hogy bárhol, meg az is igazi, ha ráborult a festékesvödör...
2013. febr. 18. 17:33
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Budapest, és írás, rajzolás :)
2013. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"21L, Pesten lakom - viszont Kom-Esztergom megyei vagyok eredetileg, hobbim-munkám a nyelvtanulás. :)

(Zárójelben jegyzem meg, hogy nem szeretem a sminket, mert nem érzem szebbnek magamat tőle, inkább csak zavar, hogy össze-vissza van maszatolva az arcom, macera egész nap azt figyelni, nem kenődik-e el, nem beszélve arról, hogy nem is szeretek pénzt kiadni ilyesmikre. Nem utolsó sorban pedig az érzékeny bőrömnek sem tenne jót, ha mindenféle pacsmaccsal eltömíteném :)"


És ezen kívül eljársz valahová szórakozni? Merre fordulsz meg a városban? Magyarul hol lehetne ismerkedni veled?


"Én nem szoktam sminkelni magam, vagy alig, Pest-megyében lakom, rengeteg hobbim van, a sporttól elkezdve, a hangszerekig."


Hol sportolsz? Jársz valahová szórakozni?

2013. febr. 18. 17:37
 10/24 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó kegyetlen. :DDDDDDDD
2013. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!