Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vidéki nagy egyetemi városban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki nagy egyetemi városban élek s akarok csajokkal összejönni. Egyetemista csajoknál lenne esélyem? 24F

Figyelt kérdés

Sok egyetemista csajt látok bulikban, nem tudom lenne e esélyem nálluk.

Csak annyi a baj, hogy nincs meg az érettségim se még, mert abbahagytam a tanulást és egy szakiskolát végeztem helyette és most majd estin lesz meg ha úgy összejön az érettségi.

Nyelveket nem beszélek, kocsim nincs, legfeljebb diákmelókat tudtam csinálni suli mellett mert itt semmi munka nincs, szóval sok pénzem nincs, inkább kevés. Voltam már büntetve kisebb dolgok miatt de felfüggesztett lett szóval semmi. De ezt nem kell tudni senkinek.

mire vágynak az egyetemista lányok? van esélyem?

A stílusom ilyen hiphopos, úgy is öltözök.

170 centi vagyok, az alacsony tudom, de leszarom.


2013. jan. 20. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi esélyed. Komolyan. Inkább a saját rétegedben próbálkozz szerintem.


Meg egyébként is... Mit tudnál te nyújtani egy egyetemista lánynak? Azok alapján, amit leírtál (és amilyen stílusban), egyáltalán semmit. Nem rád vágynak, hidd el...

2013. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a saját köreimben csak buta és csóró ribik vannak. Már másra vágyok komoly kapcsolatra egy normális csajjal.

Szerintem lehetnék érdekes a felső kategóriás csajok szemében mert eddig más életet éltem mint ők. Kissé rosszfiús a stílusom szerintem ez bejönne nekik. Nem jófiús mint akiket ismernek egyetemről. Szóval feltalálom magam mellettem nem unatkoznának.

2013. jan. 20. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szépen kiemelted a negatív tulajdonságaidat :P Ha a csajoknak is így adod elő, akkor tuti nincs :D
2013. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3-nak


pont ezért írom le, hogy mi az, amibe beleköthetnek a csajok hogy mért nem akarnak engem

de ennek ellenére megpróbálhatom nem?

mert ezt egyből nem vágja le


amúgy laza vagyok, vicces, jó a dumám és van érzékem az élethez

ez elég kell legyen nem?

2013. jan. 20. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, próbálkozni lehet. Szóval megpróbálni persze, hogy megpróbálhatod. Viszont nem hiszem, hogy bármi esélyed is lenne. Sajnálom.


Maximum rövid időre, de szerintem hamar kiábrándulnának. Én nem tudom, hogy ez a "rosszfiússág" ez a te köreidben mit jelent, de nem hiszem, hogy nekünk (egyetemista lányoknak) bejönne. Ha magamból és a barátnőimből, szaktársnőkből indulok ki, akkor teljességgel kizárt, hogy neked még akár beszélgetésre is adjunk neked esélyt. Már bocsi... :S

2013. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!