Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy fiúval, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy fiúval, aki nagyon megtetszett, de másik városban lakik. Azért elmondjam neki mit érzek?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor a baráti társaságom egyik tagja magával hozta az unokatesóját,akivel akkor találkoztam először.Nagyon sokat beszélgettünk,nevetgéltünk és én 'beleszerettem' (azért rakom idézőjelbe,mert tudom ennyitől nem lesz szerelmes az ember,de mégis többet érzek,mint hogy tetszik)

A gond csak az,hogy ő egy másik városban lakik és különben se tudom hogy hogyan mondjam meg neki,hogy nagyon tetszik.


2013. jan. 6. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, mondd!
2013. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kissé reálisabban gondolkodnék. Szerelemről biztos nem beszélnék, max tényleg hogy "tetszik neked". Alapból nem kezdenék olyan kapcsolatba, ha másik városban lakik az illető, sok értelme nincs pláne ha nagy a távolság. DE.

Ha tetszik neked, mond meg neki, egyszerűen célozgass rá, hogy milyen jó volt vele szilveszterkor, kár hogy nem ott lakik ahol te stb. Ha tényleg akarsz tőle valamit, akkor nem akadály beszélni vele erről.

2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs biciklije?
2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen messze van az a város.
2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!