Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondja egy pasi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja egy pasi hogy minden vágya hogy adjak neki egy csókot, az akkor nagyon "kanos" már? : D

Figyelt kérdés
Pár randink volt eddig (3), de még nem csókolóztunk. Mikor ma megbeszéltük hogy mikor meg hol találkozunk, azt mondta a telefonálás végén, hogy "De most már nagyon szeretnék tőled egy kis csókot kapni" Én az ilyen dolgokat nem szeretem kimondani, hallani sem, és most megijedtem. Nagyon be van már indulva vagy mi?
2013. febr. 18. 18:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és hozzáteszem még soha sem csókolóztam :D Tiszta ideg lettem...
2013. febr. 18. 18:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Három randi után nem csoda, hogy szeretne megcsókolni. Tetszel neki, vonzódik hozzád. Nem kell ezt ennyire túldramatizálni... Úgy látom, nagyon gyerek vagy még ehhez.:)
2013. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne veled reproduktív tevékenységet végezni.
2013. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül,csak 3 randi után már általában el szokott csattani az első csók ha megvan a vonzalom
2013. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó csak úgy megijedtem mikor kimondta :D

Mert más ha hirtelen lekap :D de rákészülni. Áááá :D

És ha elszúrom?

2013. febr. 18. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy szúrod! Jaó lesz, ne félj...:D
2013. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :D

amúgy meg ha csókolni akar, kapjon le :D szerintem :D

2013. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.

Tudom gáz vagyok mert mások már 12 évesen csókolóznak, én meg itt vagyok itt :D de így alakult.

Ráadásul elkezdi hogy mikor összeismerkedtünk, azt hitte van barátom, és nem mert jobban nyomulni. Remélem nem jön rá hogy még sose csókolóztam :/ :D

2013. febr. 18. 18:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond. Júújj de izgi. Majd mesélsz?
2013. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mesélek, de már most tiszta ideges vagyok :DDD
2013. febr. 18. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!