Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az ember szerelmes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember szerelmes volt valakibe, az sose fog teljesen elmúlni? És közömbös lenni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az évfolyamon, és régen jóban voltunk, persze most se utáljuk egymást, csak már másfelé ment mindenki, és régen mondta, hogy nagyon tetszem neki.

Én persze mondtam, hogy köszönöm, kedves, de van barátnőm, akit nagyon szeretek.


Aztán nem is próbálkozott velem beszélni, meg én se vele.

De még így, most, 2 év eltelte után, is, ha meglátom, ugyan-úgy néz rám, mint akkor...

Pedig 2 év alatt sok minden történik ám...


Most akkor tetszettem neki. És eltelik 2 év, nem történik semmi, és még mindig tetszenék neki?

Hogy van ez? Nem az van, hogy ha a másik nem viszonoz, semmit, akkor elkéne hogy múljon ez az érzés nagyon gyorsan?



2013. febr. 18. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem, aaajaj, de még mennyire
2013. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bennem valami megmaradt, de inkább egy múltbeli szép emlékhez hasonlítanám, mint szerelemhez
2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Óóó hidd el idővel elmúlik és túlleszel rajta, és már csak egy ex lesz ha összefutsz vele, idő...
2013. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van aki nagyon élteti a szívében az érzést, akár egy nagyon hosszú párkapcsolat után, akár egy rövid viszony után, akár minden kapcsolat nélkül ééés van, akiben elmúlnak az érzések hamar, vagy középtávon. ENNYI. Honnan tudod hogy tetszel neki? Lehet csak simán rád nézett, kész.
2013. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember csak egy embert szerethet igazán élete során. Hiheted azt 3 vagy 8 vagy 14 emberre hogy szeretted, egyszer majd jön valaki, aki miatt rájössz, hogy a többit nem szeretted igazán.
2013. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik, csak idő kell hozzá. Hogy mennyi, esete válogatja
2017. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!