Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két ember között már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember között már történt pár dolog pl. hosszú csók, meg tapizás, szerelmes szavak stb, akkor biztos hogy lesz folytatása?

Figyelt kérdés
Úgy értem,számíthatok rá hogy szex is lesz? ( Pedig nem szabadna,mindketten foglaltak vagyunk.) Vagy győz a józan ész és megpróbáljuk elfelejteni az egészet?
2009. máj. 25. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ugyanígy volt,avval a különbséggel hogycsak én voltam foglalt.de nálunk nemlett..mostmár bánom.
2009. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért nem lett?
2009. máj. 25. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet több de elöbb zárjátok le mindenki ki ki maga részéről a dolgokat. ha tényleg hangoztak el szerelmes szavak akkor nyugodt lélekkel tovább kell lépni .és jöhet ezzel az ujjal a folytatás.
2009. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért keresel mást?Feltetted már magadban a kérdést,hogy mitől lesz azzal a másikkal jobb mint a pároddal?Lehet,hogy most tök jó meg új az egész dolog de mi lesz a jövőben?Ő ott hagyja majd érted a párját?Na és te?És arra gondoltál már,hogy ha kiderül mekkora fájdalmat okozol ezzel a párodnak?Annak aki megteszi fogalma sincs milyen érés mikor becsap az akit szeretünk és akiben megbízunk.Szó szerint olyan mintha megszakadna a szíved!

Ha már nem vagy boldog a mostani pároddal add meg neki azt a tiszteletet,hogy szakítasz vele mielőtt megtennéd ha másért nem legalább az együtt töltött szép emlékek kedvéért!

2009. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

mert bunkóságnak éreztem,hogy megcsalom a barátom..És mondtam a fiúnak h ne találkozzunk többet(kb 5ször találkoztunk)Pedig ő hűséges lett volna,és télleg szeretett.Nem úgy mint az exem.

2009. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
fúúú.. pont ugyanígy voltunk mi is... soha nem kívántam még senkit annyira... pettin-ig jutottunk. aztán gebasz lett.. kb másfél hónapig nem beszéltünk... most olyan jóhaver szinten áll a kapcsolat... és nagyon sajnálom hogy ez lett belőle
2009. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*g
2009. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!