Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány. Már 2x randiztunk és jòl elvoltunk. Èn nem vagyok az az elsietős tehát csak beszélgettünk. Mivel nem lakunk egy városba csak fbon beszélünk de megbeszéltük hogy lesz köv. randi. De addig ugy fb beszélgetès van amivel az a problémám hogy van olyan mikor 10emberrel beszél és mikor 5percet kell várnom egy válaszra az már zavarò.. Mit tegyek? Arra is gondoltam hogy nem megyek fel...hátha pár nap után kicsit hiányzom neki. Vagyis jobban koncentrálna rám..mert eddig mindennap beszélünk és azt sem akarom hogy megunjon. Viszont ha nem beszélek vele lehet ùgy véli hogy nem akarok semmit tőle. Mi lenne a jò megoldàs?
2013. febr. 18. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
valami indokkal ne beszéljetek egy napig, pl írd, hogy holnap nem érsz rá, mert itt meg itt leszel. ha ezek után azt fogja írni, hogy hiányoztál, akkor jó úton jársz
2013. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek telefonon.Ott csak veled tud beszélni!
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kiéheztetés jó technika. :D Bár nagyon bunkó, én mindig utáltam, de mindig bejött :D 20L
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ő ír rád legközelebb. Ez nem jelenti azt, hogy nem akarnál beszélni vele. Gondolom eddig te írtál neki, tudni fogja hogy most rajta a sor. Legalább majd akkor ír, ha ráér
2013. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ès ha ma nem beszélünk hanem majd hnap mondom neki hogy mért nem voltam?
2013. febr. 18. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
esténként hivd fel 5 percre telefonon beszélgetni, mondjuk nem kell minden este... elég minden második este :) aztán facebookon úgy beszélges vele hogy kevesebb időre mész fel, vagy egszer irsz neki egy nap... igazából én sem tudom mit tennék :D
2013. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem kértem el a számát. Mert egyrészt nem tudja lemondani a randit :D Másrészt én csak akkor kérem el ha már kicsit komolyabb is a helyzet.
2013. febr. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!