Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezeljem a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet? Tetszik a másodunokatesóm.

Figyelt kérdés
Tudja, hogy tetszik nekem, én meg tanácstalan vagyok, hogy mit csináljak. Tegnap majdnem megcsókoltam...
2009. dec. 14. 04:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2009. dec. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz másodunokatesó alatt? Vérszerinti rokon? Tehát pl közös dédnagyi van?
2009. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A másodunokatestvér az a nagyszülő testvérének unokája.
2009. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Vér szerinti rokon, igen. A nagymamám az ő nagypapájának a testvére.
2009. dec. 14. 09:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha csak szimpla tetszés van köztetek, akkor könnyen eltudod felejteni. Pl. ha elmész egy buliba és ott megismersz egy helyes srácot! Szerintem felejtsd el őt, nem érdemes rokonnal kikezdeni.
2009. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, azon vagyok, nincs is több közöttünk, de valahogy annyira vágyom egy ölelésre, egy csókra tőle.. wááá... semmi többre, de erre igen
2009. dec. 14. 09:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak ölelésre, csókra, persze...ha belementek fogsz még többre is vágyni. Attól függ egyébként milyen a családotok, ha liberálisak meg lazák (meg a lány is akarja-ha jól értettem te vagy a fiú-és összeilletek, jókat tudtok beszélgetni stb) akkor sztem menjetek bele, hiszen az a fontos, hogy boldogok legyünk az életben. Ha viszont a család kiakadna, akkor hagyjátok egy kicsit egymást, ha nagyon összeilletek, még később úgyis egymásra találtok.
2009. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. dec. 14. 10:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Másodunokatestvérrel való szex már egyáltalán nem vérfertőzést jelent.
2009. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom. :) Nem is a törvényi háttérrel van gondom, hanem hogy azért mégis rokonom. Igaz, hogy alig találkoztunk eddig, talán évente egyszer, de akkoris távolról közöm van hozzá rokonságilag. Csak hát amikor ránézek, ááááá..... megvadít :D
2009. dec. 14. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!