Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen alkatú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Fiúk! Milyen alkatú nők jönnek be nektek? PL:ha van egy szép arcú, de kicsit húsosabb lány és egy másik kevésbé széparcú, de nagyon csinos csaj, akkor melyiket választjátok? :D kíváncsivagyok . _.

Figyelt kérdés
amúgy egyik haverom szerint,a férfiak többsége szereti,ha egy lányon azért van mit fogni,csak sokan ezt a látszat miatt nem vállalják fel..de szerintem ez b*romság o.O szerintetek?

2012. dec. 11. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Szép arc + jó test. Maximalista vagyok.
2012. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem fontos az életkor is a férfiaktól. Mert másként néz egy 20 éves egy nőre és másként vélekedik egy 35-40 éves férfi.
2012. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
aki kevésbé szép arcú az nem csinos. egyébként a jó alakú jön be 50-60 kg 170cm magassággal kb, ha pontos adatot szeretnél:D 24F
2012. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
alacsony, sportos
2012. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szép arcú kicsit húsos,ez kellene,amugyis mindig

ezek jöttek be nekem :)

2012. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

szerintem egy no legyen igenyes nem kover.

egy kep sokat segítene amugy ;))

2012. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gyönyörű pofi..szép kerek csípő...nincs is jobb annál :)

25/F

2012. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy nem próbababát akarok választani, és nem is azért akarok valakit, hogy elhenceghessek vele. Legyen aranyos, kedves, odaadó, és legyen humora. Ezek sokkal fontosabb dolgok szerintem mint pár kiló plusz vagy hogy nem olyan szép arcra.
2012. dec. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6-os ! egy teltebb lány is lehet igényes..sőt..van nem 1 nagyobbdarab havernőm,akik sokkal igényesebbek mint úgy az átlag..szép smink,alkathoz illő divatos ruha..stb.. :D

én amúgy átlagos alkatú vagyok..van rajtam is mit fogni,de azért nem vagyok kövér..bár..vannak olyan fiúk,akiknek az ilyen nagyondeszkák jönnek be..na azoknál már lehet,hogy én is ilyen partravetett bálna vagyok..:D

2012. dec. 11. 13:54
 10/15 anonim ***** válasza:
mutass mintának képet a googliból :)
2012. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!