Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok boldog lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok boldog lenni, ha tisztában vagyok vele, hogy ronda fiúként nem lehet vonzó barátnőm, miért szomorodom el mégis, hogy naponta látok vonzó lányokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy undorító és ronda fiú vagyok és jogom sincs még ránéznii sem a lányokra, igyekszem is elkerülni, ha véletlen egy lány jön velem szembe, nehogy megsértsem azzal, hogy ronda szörnyszülöttként ránézek, de mégsem könnyű, néha sikerül belenézni a szemükbe és olyankor egyből bűntudatom van, hogy merészeltem ilyet tenni, biztos gondolja magában, hogy ez a kis nyomi rondaság mit képzel magáról. Az a legrosszabb, hogy túl sok vonzó lány van és nehéz nem nézni rájuk. Mindig elszomorodm, hogy ilyen sok szép lány van, szinte már semerre sem nézhetek, mindenhol szép lányok vannak, de én egyiknek sem kellenék úgysem, mert ronda vagyok és méltatlan még arra is, hogy rájuk nézzek.
2013. febr. 18. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt súlyos önértékelési gondok vannak.
2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, az elsőnek igaza van. Nem bántásból írom, de szerintem keress fel egy pszichológust, csak hogy beszélgessetek. Nem utálhatod magad ennyire, nem szabad! Tényleg keress fel egy szakembert.


Ja, és arra nézel rá, akire akarsz. Ha nem tetszik nekik, forduljanak el. Mi az, hogy méltatlan vagy még arra is? Ugyan már...:)

2013. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy nézzel ki. Ezt kaptad, ezzel próbálj érvénysülni. Tudod mennyi annak a valószinűsége, hogy egyáltalán pont te születtél meg.

Én nem tudom, hogy ennek mi értelme h ezt így kiírod. Ettől nem lesz se jobb, se rosszabb. Csak mégjobban lehúznak az emberek. Nem értenek meg téged, pedig igazából te nem érted meg magad. Azon sztresszelsz, hogy nézzel ki.

Ha külsőleg nem is vagy a TOPon, akkor a személyíségeddel nyerd meg a lányok szívét.:)

2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gúnyoltak már ki lányok, azóta félek tőlük nagyon és igyekszem nem nézni rájuk.
2013. febr. 18. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Kigúnyoltak?!

Akkor már elképzeltek maguk mellett, nem?:)

Azért az egy jó érzés.:)

2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alig lehetne olyan embert találni, akit nem gúnyoltak még ki. Fel a fejjel! Le merném fogadni egyébként, hogy nem is vagy annyira "undorító és ronda", csak pont azért, mert ezt hiszed magadról, elhagyod magad, és úgy is viselkedsz, ahogyan nem kellene. Ez így nagyon nem helyes, megnehezíted vele az életed.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Változtass, tényleg érdemes lenne felkeresni egy pszichológust, fel a fejjel, férfiból vagy ! 16/f
2013. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NagyD1990 ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet valakinek ennyire önértékelési problémája. Az meg, hogy pont kifogtál egy-két tinédzser p***csát, akik kinevettek, még nem jelenti azt, hogy minden csaj ezt csinálja. Ha meg legtöbbször csinos, szép lányokat látsz az utcán, akkor kivel akarsz összejönni? Én nem értek ezekhez a dolgokhoz, de egy lánynak sem tetszene egy olyan srác, aki ennyire semmibe veszi magát.
2013. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gaxal válasza:
Le kell őket szarni, érezd magad jól a bőrödben
2013. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából nekem most kezd el leesni hogy szerintem te erre izgulsz. Mazochista vagy, és élvezed itt alázni magad, meg elmondani hogy ó te miféle alsóbbrendű senki vagy, és a szép lányok meg mennyivel jobbak nálad. Erre áll fel, nemigaz?
2013. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!