Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,37 kg-os nem...

13 éves vagyok,37 kg-os nem eszek sokat, viszont kissé túl sok édességet. Nagyon sokat futok naponta több, mint 3 km-t. De mégis olyan vastagok a lábaim (és nem az izomtól). Hogyan változtatnatnék ezen?

Figyelt kérdés
édesség,3,nem az izomtól,túl vastag
2012. okt. 6. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból hány centi vagy? 100?


Az a véleményem, hogy ne járjon ezen az eszed!! Mozogj sokat és táplálkozz egészségesen! Ilyen idősen nem szabad fogyni mert a szervezeted még jócskán fejlődésben van. Még nekem is pedig én már 18 vagyok!

2012. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kamu. :*
2012. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legalábbis reméljük, hogy kamu, de szerintem sajnos nem.

Én 13 évesen 48 kilósan voltam vézna.

2012. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos ez az igazság és amúgy 164 cm vagyok,de 12 éves,csak februárban töltöm 13-at.amúgy egyik osztálytársam 12 éves,és 32 kg,158 cm.És ez mind igazság,nem kamu
2012. okt. 6. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Édesség helyett valami egészségesebb ételt egyél. Növésben vagy, a szervezetednek nem koplalásra és cukorra, hanem vitaminokra és tápanyagra van szüksége.
2012. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ok.megpróbálom.
2012. okt. 6. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés kiló vagy :o Tyű..
2012. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy te véletlenül anorexiás? Én alacsonyabb vagyok pár centivel és majdnem kétszer annyi kiló mint te.... és még csak nem is vagyok kórosan elhízott

Ha a combjaid "vastagok" annak ellenére hogy máshol vékony vagy akkor egyszerűen ilyen a testalkatod. Nekem a vállaim erősek, neked a combjaid. Mindenki homokóra alakot akar, de ha a természet nem olyanra teremtett az ellen nem sokat lehet tenni.

2012. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van 1 75 kilógrammos,és 2 55 kg-os osztálytársam,és a többi mind 37-40 kg-osok...Sőt még van egy 32 kg-os 162 cm-es osztálytársam is,aki sokat eszik s mégis 32 kg körüli...De szerintem nem vagyok beteg,csak tulságosan válogatok az ételekben(sokat nem szeretek,s egyszerűen ha akarom se tudom megenni,mert kiráz a hideg...de szerintem ez normális.Egy-két év mulva biztos megjön az étvágyam.
2012. okt. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!