Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen kifogás, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen kifogás, hogy azért nem mert közeledni felém, mert attól félt kapcsolatom van mással?

Figyelt kérdés

Bevallotta egy ismerősöm, hogy mindig tetszettem neki. Mikor megismerkedtünk volt még barátom, de régóta nincs. Pár napja összefutottunk, elhívott beszélgetni, mert évek óta nem találkoztunk már. Erre este írt egy üzenetet, hogy évek óta tetszettem neki, csak nem mert írni pl facebookon mert attól félt kapcsolatban vagyok. És nem akart nekem bekavarni.

Ez kifogás, hülyítés, vagy mi lehet?


2013. febr. 19. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez lehet egy valós ok. És, ha így van, akkor a pasi NORMÁLIS.
2013. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért kell mindent túlkomplikálni?

Félt,hogy kapcsolatod van,ennyi az egész,nincs mögöttes szándék..

2013. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak az hogy soha sem mutatta ki. Nem éreztem azt hogy közeledett volna felém vagy valami. Meg egy sima üzenetben mi lett volna? Nem kellett volna szerelmet vallania, semmi ilyesmi, de hogy egy sima "Hogy vagy?" üzenetet évek alatt nem tudott megejteni? Pedig ott voltam mindig a facebookján, iwiwjén stb. De semmi.
2013. febr. 19. 09:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Hopp egy kolléga - mármint a csávó...
2013. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem utolsó :))
2013. febr. 19. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy érti h hasonló cipőben van mint az említett fiú. Amúgy szerintem is reális "kifogás". Még ha hülyén is viselkedett kicsit
2013. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gergo_30F ***** válasza:
tehát azt vártad volna, hogy megkörnyékezzen, akkor is, ha tudomása szerint van barátod? ugyanezt kellene szerinted elvárnia a te párodnak is, ha az ő egyik nőismerőséről van szó?
2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó de már 8 éve ismerjük egymást ezzel az ismerőssel. 8 évvel ezelőtt volt még az a barátom kire ő gondol. Meg közben neki is volt jópár barátnője. De nekem hát, 3-4 éve nem volt olyan igazi komoly kapcsolatom. Szóval semmi jelét nem gondolhatta hogy volt valakim mondjuk 1 éve, vagy 2 éve.
2013. febr. 19. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez lehet kifogás meg az az ok amit előttem már leírtak.De komolyan dumáljátok meg.Am elsőő komizóó sztem is NORMÁLIS a pasii
2013. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!