Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, akiknek van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, akiknek van vagy volt már barátnője, ti hogyan szedtétek fel a lányokat, mégis hogyan tudna egy csúnya fiú a mai felszínes világban barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Én csúnya fiú vagyok, igaz egy kevés lány helyesnek tartott már, de ők csak neten ismertek képről, az meg nem sokat számít, a lényeg, hogy személyesen egy lánynál sem volt sikerem még, mindig elhajtanak a van barátjuk dumával vagy látom, hogy ne érdeklem őket, pedig állítólag csak annyi kell, hogy tökös legyél és merd leszólítani őket, de úgy látszik a külső is nagyon számít vagy nem tudom már mi lehet a gond, mert csúnya lányok sem voltak vevők rám, kipróbáltam. Már emiatt úgy érzem egy értéktelen senki vagyok, mintha én lennék a világ legrondább fiúja, csak nem értem miért, mert tény, hogy nem vagyok egy álom hapsi, de szerintem vannak nálam rondábbak is vagy legaláb velem egy szinten lévők és nekik is van barátnőjük.
2013. febr. 19. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
"ne érdeklem őket" Nézd. annak, hogy nem érdekled őket, annak oka van. Ezt az okot ne a külsődben keresd. A merd leszólítani sem ilyen egyszerű. Mert ha rosszul csinálod, a csaj nyomulásnak veszi. Most ha úgy látod, hogy nálad rondábbaknak is van nője, akkor nyilván nem a külsőd a gond, nem?
2013. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod hogy nálad rondábbaknak is van barátnőjük, akkor miért a kinézetedben keresed 100%-ban a hibát?
2013. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Mert lehet te nem jó lányok közt kutatsz.

Nem akarok megbántani senkit, de én az a tipikus jó nő vagyok, és néha olyan pasik rám nyomultak, hogy nem is tudom hogy gondolták.

Nem bántom vagy cikizem ki a csúnyákat, de én azt az elvet vallom, hogy mindenkinek van egy szintje, ahol megtalálja a párját. Én is találtam a saját szintemen egy olyan pasit, akit szeretek mindennél jobban, és külsőleg is jól néz ki.

és lehet lepontozni, mert úgyis az lesz

2013. febr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

# 3/3

Úgy látszik valaki már helyettem is lepontozott téged. Egyébként, ha értelmesen elolvastad volna, láttad volvan, hogy csúnya lányoknál is próbálkozom, de ők sem nyitottabbak a velem való ismerkedésre.

2013. febr. 19. 13:56
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

már megint itt vagy? nem unod még naponta a nyavalygásodat feltenni?

és persze mindig van új idetévedő, aki bedől, megsjanál, és kezdi magyarázni a dolgokat.

az ilyennek úgysem segít semmi, a GYK-n sírdogál, ahelyett, hogy menne, élne, szórakozna stb.

2013. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Muti képet magadról. És hány éves vagy?
2013. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azt próbáltad már, hogy ne ez legyen életed központi kérdése???

Van a barátnőn kívül 1000 más dolog is, nem tudom hány éves vagy, de: munka, tanulás, szórakozás, sport. Talán ha egy kicsit elvonatkoztatnál az önostorozástól meg a gondolkodástól és kicsit életrevalóbb lennél, akkor lehet keresned se kellene, hanem magától jönne a dolog.

2013. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lehet, hogy a 3-as versenyző tényleg jól mondta, és nem a megfelelő helyen keresgélsz. Ahogy ő is egy bizonyos szinten keresgél és egy bizonyos szinten keresgéltem (és sem vagyok egy matyóhímzés, de állítólag vannak szerethető tulajdonságaim). És igen.. voltak olyan szintek amiket én sem tudtam hova helyezni a nagyvilágban. Van pl a cicababa szint. Vannak olyan hímek, akiknél ez jelent valamit. Igen, én tényleg más szintet kerestem. Amit egyes cicababák művelnek az tényleg nem az amit az ember elvár akkor amikor párt keres. Nekem nem a kikent kifent szolis szilikonos műkörmös műmaca a level No.1. Elvégre nem mutogatni akarom a barátnőm mint egy bazári majmot. Inkább tudjon jó vacsit csinálni, lehessen vele közös programokat csinálni (sport, bowling, kalandpark satöbbi) Ne a "jáááájjj a műkörmöm" kategória legyen mert azt tényleg csak mutogatni tudnám.
2013. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Leírok neked egy tuti csajozási rendszert:

(Kipróbáltam és működik) :)

1. Legelsőnek fel kell kelteni a lány érdeklődését és mellette bizonyítani hogy gondoskodó ember vagy. pl odamész a lányhoz egy ABC-be és megkérdezed szerinte melyik ásványvíz tartalmazza a legtöbb jótékony ásványi anyagot, mert a rákbeteg nagyapádnak lesz akit most te gondozol. Na ebből látni fogja hogy gondoskodó férfi vagy és valami megmozdul benne. Ha végeztél a vásárlással figyeld ki, hogy hol lakik és pár nap múlva megint "véletlenül" fussatok össze az utcán vagy valahol.

2. Miután megmutattad hogy milyen jó ember vagy randira kell hívnod őt. Kérd el a számát és pár nap múlva hívd fel és kérj tőle randit. A randit legjobb lesz vasárnapra tervezni. Randin mesélj neki egy jó kis kávézóról valahol a városba és ajánld fel neki hogy oda gyertek. Mire odaértek zárva lesz, mint ugye az ilyen helyek vasárnapkor általában. Tettetett meglepetéssel mond neki hogy inkább dobjatok be egy pizzát nálatok. Na tehát felmentek ott legyen egy ismerős vagy lakótárs aki falaz nektek. Ő amikor betoppantok azt mondja, hogy egy nagyon fontos vizsgája lesz holnap és had maradjon a nappaliba. nem tudtok mit tenni bementek a szobádba ahol rátértek a lényegre. A csajtól is függ hogy meg tudod-e azonnal fektetni, de ha mégse akkor is legalább smárolásig biztos eljuttok. Na ha ez megvan már bizonyos értelembe függeni kezd tőled. Itt térünk rá a harmadik fázisra.

3. Ennek a lényege hogy növeld a csaj függőségét az irányodba. Ha van kocsija nyugodtan kiszúrhatod a kerekét, vagy a kedvencem a mérges szomszéd aki állandóan zaklatja. Ehhez a trükkhöz nyilvános fülkéből telefonálj és mondj ilyeneket a csajnak: már több hete figyellek te büdös ribanc, már többször lefotóztalak stb. Ezután másnap hívd fel, majd kisírja magát a válladon és dugtok.

4. Ezután már teljesen tőled függ és magasabb szintre akarja emelni a kapcsolatot, de ezt sose hagyd, inkább vegyél vissza. Ne vedd fel a telót ha hív és mond le a találkozásaitokat, esetleg a mérges szomszéd is visszatérhet, de ezentúl nem leszel hogy leszereld. Ezután teljesen magába fordul és megkérdőjelezi a saját önértékelését és önbizalmát.

4. A negyedik fázisban jössz te megint a képbe és egy kis reményt adsz neki. Egy hét múlva felhívod, és kitalálsz egy süket szöveget, hogy miért tartottad tőle a távolságot. Mond neki, hogy a papád meghalt rákban és rájöttél mi az a szeretet és ezentúl örökre vele akarsz lenni. Na ezután tuti felhív és dugtok. Ez a dugás lesz a legérzékibb az összes közül, mert tele van érzelemmel a csaj részéről. Innentől azt fogja hinni hogy feltörte a külső burkodat és még jobban beléd fog esni. ezután lógj ki még alszik és ne beszélj vele többet.

5. Ez az utolsó fázis szakíts örökre. Innentől teljesen eléred, hogy a csaj mindig rád fog gondolni és ha később nő hiányba vagy még mindig felhívhatod.

2013. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Wáááhááhá ez nagyon gáz.. a csaj is aki beveszi... :D
2013. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!