Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy én csúnya fiú vagyok és mégis szokta velem időnként szemezni lányok, akik ráadásul szerintem még szépek is? Jelenthet ez reményt, hogy talán van olyan lány, aki a csúnya fiúkra bukik vagy félreértem az egészet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
spekulációk helyett inkább menj oda egy lányhoz, és kezdj el vele beszélgetni
2013. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szemeznek ,akkor nyilván bejössz nekik. Hagyjátok már el ezt a béna csúnya fiú szöveget! Azért, mert valaki nem egy kib.szott Brad Pitt, még nem csúnya!
2013. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kellene egy kis önbizalmat gyűjtened, és megszólítanod őket. Tapasztalatot csak így szerezhetsz.
2013. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én tényleg ronda vagyok. Már mondta kb. 5 szép lány, hogy ronda vagyok és köztük vannak lány tesóim is, na meg én magamt is rondának tartom, nem vagyok megelégedve már a fejemmel sem, hogy a testemről ne is beszéljek meg a magasságomról...
2013. jan. 31. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok a külsőmmel hogy bőven nem nézek ki jól de azért nem érzem magam rondának sem de úgy gondolom a külső adottságaim kitudom egészíteni a belső értékeimmel ... Ennek ellenére viszont volt olyan is már hogy egy gyönyörű lánynak nagyon bejöttem és közölte is hogy nagyon vonzódik hozzám testileg.Remény mindig van csak pozitívan kell hozzáállni ..
2013. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányok nagy része gonosz, a lánytesók meg főleg! Ha van két szemed, és mindenből megfelelő számú dolog van a fejeden, és voldemortnál egy kicsivel is jobban nézel ki, akkor nem lehetsz ocsmány.
2013. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A rondákat is megbámulják néha.
2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még sem vagy ronda, vagy nem is veled szemeznek :D

Lépni kell. Ha még csak 5 lány mondta, hogy ronda vagy, akkor még simán jelentheti azt, hogy csak átlagos vagy. Senki nem tetszhet mindenkinek. (Én tudom magamról, hogy én ronda vagyok, de én már jóval 100 elutasítás felett járok ám :D)

2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lánytesókra én sem hallgatnék, sokszor direkt szórakoznak veled.
2013. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi Dave, ez csak egy álom.
2013. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!