Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalta, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta, hogy a debreceni csajok nagyon elutasítóak és zárkózottak a városban való ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Ha városban szólítjuk le őket az a baj, ha facebookon az a baj, akkor mégis hol ismerkedjek meg normális lányokkal? A másik kedvencem, hogy mindegyik foglalt, ennyire hülyének nézik az embert?

Az ember csak szeretne egy normális barátnőt és már kezdem úgy érezni, hogy nem is létezik vagy tényleg foglaltak az ilyen lányok. Szerintem mindenkinek jár a boldogság.


2013. febr. 19. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem általában a magyar csajok ilyenek.
2013. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Debreceni csajok az ország legnagyobb rib..jei.Legalábbis a többség.
2013. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hol, hol?

Iskolában, tanfolyamon, munkahelyen? Ahol beszélgetni is lehet?


Semmi sem bénább, mint leszólítani valakit az utcán.

Még ha te lennél a fiatal kiadású Brad Pitt, akkor is elküldenélek a sunyiba.


Az ilyen ismerkedés semmi másról nem szól, csak a külsőről.

Bejön a lány, feláll a farkad... és ettől rögtön essünk hanyatt és mondjunk igent az ismerkedésre?

Mégis mit tudunk ilyen helyzetben rólad?

2013. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű a dolog, én is így jártam..


Egyébként előzőnek, miért, neked hogy tetszene, ha valaki "leszólítana"? végül is ha feltesszük, hogy az iskolában szólít le, vagy az utcán, szerintem a kettő ugyan az (feltéve hogy ismeretlen az illető)..

+Nem feltétlenül azért próbál valaki ismerkedni, mert feláll a farka és azt várja hogy elolvadj tőle, ez előítélet


A kérdés pedig az volt, hogy hol ismerkedjen, tehát nem ismer olyat, akivel összejönne feltehetően, ezért is van probléma

2013. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A leszólítás MINDENHOGY gáz.

Az iskolában egy fokkal viszont jobb. Van közös pont. Egyfélét tanulunk. Könnyebben utána is tudok nézni.


Ha az utcán szólít le egy ismeretlen, akkor mit tud rólam?

Semmit.

Csak a külsőmet ismeri. Más alapján dönteni se tud.

2013. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó igaz, teljesen ismeretlenben tényleg gáz, de iskolában is gáz, mert általában senki nem vár karba tett kézzel a folyosón csak rád egyedül, hogy leszólíthasd... Ez egyetemen biztos változik, de középiskola végéig kb így van


Én pl olyan csajnál próbálkoztam, akivel egy helyre jártunk, és más helyeken is láttuk már egymást többször, azt hittem hogy lehet valami szikra, csak aztán elkövettem a legalapvetőbb hibákat, + tökre be is voltam szarva, de nem csoda, mert akkor próbáltam először, na mindegy, végül nem jött ki jól, de az volt a gáz, ahogy utána viszonyult, mert nyilvánosan került, és teljesen flegma volt..


Aztán végül én hagytam ott, miután még vagy kétszer próbáltam beszélni vele, és nem is érdekelt többé, mert nagyon gáz volt maga a csaj ahogyan viselkedett


~Elsőre egyébként tökre nyitott volt meg minden, de aztán teljesen átfordult. Ha elsőre is olyan lett volna, akkor egyből hagytam is volna

2013. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem azért szólít le, hogy megdugjon, hanem hogy megismerjen. Valamilyen kapcsolatfelvételnek történnie kell, nem lehet mindenkit közös helyen megismerni. Ha egy fickó dolgozik 10 másik fickóval, akkor kötelező melegnek lennie, mert csak velük van közös pont? Nem igazán értem az iménti indokokat, hogy miért rossz a leszólítás.
2013. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a körülöttem lévőket.


Tízből tízen azt válaszolták, hogy: NEM, semmiféleképpen nem találnák vonzónak, ha valaki az utcán leszólítaná őket. Szinte biztos, hogy elutasító választ adnának, bárhogy is néz ki az illető.


Tehát NEM a debreceni lányokkal van a baj (én se vagyok az), hanem alapvetően ez a fajta ismerkedés bukta.


Hogy hol van esélye egy teljesen ismeretlennek?


kávézó - igen

könyvtár - igen

iskola - igen

munkahely (más részlegről) - igen

szórakozóhely - tartós kapcsolatra aligha

tömegközlekedés - nem

utca - nem

2013. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dep25 ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség már vki kitalálta utcán nincs esélye senkinek.Haggyatok már békén ezzel.Ha szimpatikusak vagytok egymásnak miért ne lenne... jó nem azt mondom hogy egyből de ha pl egy parkban ültök simán lehet szemkontaktus stb..Utánna meg elhívod egy kávézóba és már lehet is:D:D Nyugodtan ismerkedj ahol jónak látod Valahol csak belebotlasz az igaziba ha meg megsem próbálod mert vki ezt írta jobban nem leszel.Egyszer ezt hallottam. Miért hagynál ki valamit ami remek lehet de egyben nehéz is.
2013. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!