Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme a PUA-nak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a PUA-nak, ha a csajok úgyis a külső alapján döntik el, hogy melyik fiúnak adnak esélyt az ismerkedésre és melyiket koptatják le egyből?

Figyelt kérdés
Én sok lánynál próbálkoztam, de hiába voltam bátor és tökös, elutasítottak rögtön, mivel a külsőm az nem valami nagy szám és magas sem vagyok, bár igyekeztem tőlem nem magasabb lányoknál kezdeményezni, de nekik sem voltam elég külsőre és hiába a pua, úgy látszik, semmit sem ér, ha nem vagy elég magas és nem vagy ritka jóképű, akkor a csajok élből elutasítanak és nem is kíváncsiak rád. Én ezt tapasztaltam Debrecenben PUA-ként.
2013. febr. 17. 16:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a PUA?
2013. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
Mi az a PUA??!
2013. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
Megmagyaráznád mi az a Pua?
2013. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%

azt hittem, én vagyok ilyen öreg...én sem értem..Talán:


P=puhap*cs

U=unalmas

A=alkesz

2013. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Azt hiszem hogy valamilyen csajozási tábor! :D

De nem vagyok benne biztos

2013. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Pick Up Artist rövidítése. Írjátok be a keresőbe, kiad egy csomó találatot. Az az ember, akinek a csajok felszedése művészet.
2013. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Annyi értelem van hogy eltartod vele a PUA oktatókat.
2013. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%

ez a pua annál a csajnál válik be, akihez egy évben 1 vagy 2 pasi megy oda és azt is a haverjai lökdösik, meg előtte már megkérdezik ötször hogy teccesz a havernak, odajöhet-e

vagyis ---> nyomi, csúnya csajoknál könnyen bejön, akik már bármilyen átlagos pasi gondolatára remegnek.

a szépségkirálynők minden nap lekoptatnak 10-20 ilyen tökösgyereket akik bátrak, meg azonnal a lényegre térnek.

mert ez nekik új meg megszokott. meg minek választanának kevésbé jó pasit, ha választhatnak a kb. 50 nála jobbnál.

szóval amit elfelejtenek írni: a pua a csúnya, de nem nagyigényű lányokhoz való kulcs.

mert még ők se szeretik a töketleneket (bár szerintem van olyan is amelyik igen!)

2013. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

a PUA nagyon is hasznos, kb semmit nem értenék ma a nőkhöz ha nem lenne.

De egyet jegyezz meg, NEM TETSZHETSZ MINDENKINEK!

Én sem tetszem, vagy vmi más bajuk van velem, a csajoknak nagy igényeik vannak, de akinek tetszel annál bevállhat, olyan rusnya srácokat ismerek szép/átlagos bnőkkel, hogy befosok.

hajrá

F19 szűzike

2013. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem a külső alapján döntik el. Soroljam a bizonyítékokat?
2013. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!