Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig hazudott, vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hazudott, vagy most vett magán erőt, és ezért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy visszahúzódö fiút,aki egyáltalán nem az a csajozós típus,szerintem még nem is volt barátnője. Eddig mindig jól elvoltunk,de csak haverként,persze a 'rejtett viselkedése' azt mutatta ,hogy tetszem neki.(én már egy jó ideje szeretem)

Eddig nem lépett ,majd egyszercsak elkérte a számom ,és merészebb lett.

Most jött rá,hogy kellene valamit csinálnia,vagy eddig álszenteskedett? Sajnos sok ilyen eset is van.. Amikor magába bolondít az ember egy másikat,hazudozik neki,aztán ha megvolt,kidobja..

Szerintetek?

(bocsi ,ha zavarosra sikeredett):(



2013. febr. 19. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy rájött, hogy nem fog a sült galamb a szájába repülni. Nincs ebben semmi álszentség, csak megjöhetett az esze.
2013. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valaki mondta neki, hogy szedje már végre össze magát...

Te meg kombinálsz. Nőőőők.

2013. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Női. Logika.


Bocs.hogy két mondatba írtam csak félő,hogy egy mondatba, egy olyan méretű paradox keletkezne ami egy fekete lyuk kialakulását okozná.


Kapcsold be az agyad és olvasd el újra kérdésed

2013. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat:D

igazatok van,nem kell ennyire túl kombinálni!

2013. febr. 20. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!