Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet így valaha is barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha is barátnőm, hát nincs sehol egy lány sem, aki képes lenne vonzódni hozzám ilyen külső, genetikai adottságok mellett?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem eég, hogy nem vagyok magas, de pici tömegű is vagyok és túlságosan is fiatalos kisfiús arcra is, kb. lazán beállhatnék a mai 12-14 éves kisfiúk közé is és szomorú, de már a 16-18 éves lányoknak i sigazi férfi kell és nem kisfiú külsőre, így meg már nekem akkor a kis 10-12 éves kislányoknál lehetne csak esélyem, de én normális kapcsolatra vágyom és nem is vagyok pedofil, mit kezdjek egy pisissel? Utálom ezt a kisfiú testet, ha legalább magas lennék már jobb esélyeim lennénke barátnőre sokkal, mint így. Így valószínűleg sosem lesz barátnőm, ez egy átok, felnőtt vagyok, de aki nem ismer azt hiszi, hogy valami középsuliból vagy rosszabb esetben általánosból vagyok. Én csak szeretnék egy lányt találni, aki tud vonzódni hozzám, de már kezdem feladni, mindenkinek a magas-nagy testű férfias alakok kellenek már a 15- 16 éveseknek is sokszor.
2013. febr. 19. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ma már a 17. ilyen témájú kérdés.Mindig ugyan ez.Már unalmas.

Nézz utána azokra milyen válasz érkezett

2013. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet, és írok privit... :)) 17/N
2013. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17N?N?:D:D:D nem inkább L?
2013. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szakáll hagyással megszüntetheted a kisfiús kinézetedet. Hordjál magasabb talpú cipőket, azzal egy kicsit magasabb leszel.
2013. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz, attól máris férfiasabb leszel.
2013. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még a szakállam sem nő normálisan, a ronda bajszomat meg utálom az a legerősebb valamiért.
2013. febr. 19. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
én szoktam látni olyan rockereket, akiknek nem elég hogy hosszú, lányos a hajuk, de arcra is félelmetesen lányosak, és egy hozzá képest kevésbé nőies lány fogja a kezét. szóval szerintem simán lehet neked is esélyed, még akkor is, ha a torzított gitárhang nem zsong a fejedben és ez nem változtatja lányossá a külsődet.
2013. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!