Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne elcsábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elcsábítani a srácot?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy összejövünk, de ez nem jött össze miatta. Most meg azt írta, hogy sajnálja, hogy nem lett semmi köztünk. Barátaim meg azt mondják, hogy csak szórakozik velem. Most akkor honnan tudjam, hogy mit akar? Mert én őt az biztos, de akkor hogy 'csábítsam' el? 15L
2013. febr. 20. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátaidnak igaza van. Főleg ha egykorú veled. ilyenkor a fiúk hajlamosak arra, hogy piszkáljanak egy lányt, hitegessenek, aztán közösen kinevetik "mert milyen bénaaaa" ... undorító. Nem fogják fel, hogy mit tesznek. Ha nem jöttetek össze, akkor nem jöttetek össze. Nincs ilyen, hogy ki miatt. Egyszerűen ha már egyszer ő dobott téged LE NE ALACSONYODJ ODA, hogy ha EGYET CSETTINT, akkor te a KARJAIBA OMLASZ. Máh. Nő vagy! Ezt sosem felejsd el. Legyél büszke.
2013. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom...de annyira aranyos..:/ :)
2013. febr. 20. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
ja aranyos.. le merném fogadni hogy egy büdös páva g.ci (azok viselkednek így általában)
2013. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!