Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elcsábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elcsábítani a srácot, meghódítani flörttel?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác eléggé.Egy évfolyamba járunk, elég sokszor látjuk egymást.Általában elkapom egyből a tekintetem és ő is, ezen akarok változtatni.A srác olyan művészlélek zenél és jól is rajzol.Hasonló a zenei ízlésünk, ismerjük is egymást futólag.Csak az a bökkenő hogy fogszabályzóm van ezért nem éppen előnyös a mosolyom.Mégis akkor hogy flörtöljek vele úgy hogy leessen neki hogy tetszik?

L17


2010. márc. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

mosolyog ugy hogy a fogadat nem villantod ki ;D

vagy pedig a szemeddel :) vagy esetleg a hajad ( pár ez mindig jó taktika )

14L

2010. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt fogszabályzóm és még kellett is volna de én megmondtam muternek hogy ha szeretne érettségit látni a kezemben nagyon gyorsan elmegyünk a fogászatra és leszedetjük

aztán megegyeztünk ilyen kivehetőben amit éjszaka kell csak hordani!

2010. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom leszedetni, mert már nem sok van hátra olyan 3-4 hónap talán.
2010. márc. 28. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

de amugy ez jó ötlet

Cseréltesd ki éjszakaira :)

2010. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogszabályzóval mégis mit akarsz? Esélytelen, szar a genetikád, ez van, tedd túl magad rajta.
2010. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!