Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne legyőzni a külsőm miatt kialakult gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy gyerekkorom óta rondának érzem magam és emiatt sosem merek nyomulni a lányokra, nincs erőm kezdeményezni egy lánynál se és ki sem merem mutatni, ha tetszik nekem valamelyik. Volt már olyan, hogy szeemztem idegen lányokkal, de csak eddig jutottam és azt sem bírtam sokáig, mindig elkaptam a fejem, mert olyan csúnyának érzem magam, a lányok meg olyan szépek. Naponta látok egy csomó nekem tetsző, aranyos, pici lányt, de olyan rossz, hogy a külsőm miatt még jelezni sem merek, hogy tetszenek nekem. Sokszor elképzelem, hogy megölelgetem őket, mert olyan kis cukik, hogy öröm nézni is őket, de nem merek lépni, akárhányszor is próbálom rávenni magam. Attól is félek, hogy beégnék mások előtt és aztán mindenki rólam pletykálna a városban, hogy mekkora béna vagyok, hogy a csajok lekoptattak és kínos lenne ugyanazzal a busszal is jönni-menni, ahol beégtem, még a buszsofőr is látná az égésemet, és sok sofőrt is ismerek már látásból is, tiszta ciki lenne az egész.


2013. febr. 20. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer. Többet nem tudok mondani. Mi nem tudunk helyetted felszedni egy csajt. A gátlásokat meg úgy tudod legyőzni, hogy szembefordulsz velük. Ennél bölcsebbet nem érdemes mondani.
2013. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyesnek teljes mértékben igaza van. Marhára nehéz dologról van szó, azt elismerem! De hidd el, mint minden más az életben, ez is tanulható, és igenis bele lehet jönni. Az első pár csajhoz odamenni nehéz, hatalmas erőfeszítést igényel, és jó eséllyel el is utasíthatnak, mert nyilván látszani fog hogy feszült vagy és görcsölsz. Viszont ha így is alakul, rá fogsz jönni hogy nem történt semmi! El lettél utasítva. Na és akkor mivan?? Ugyanúgy megy tovább a világ. És amint úgy tudsz erre tekinteni hogy nincs vesztenivalód, mert nincs is! Gondold csak végig! Onnantól a kezedben a világ, menni fog mint a karikacsapás, és ha látják hogy laza vagy, magabiztos, stb, akkor a kisugárzásod akkor is lehengerelheti a csajokat, nézzenek ki akármilyen jól ha te magad nem is vagy egy filmsztár alkat.

Önbizalom fejlesztésére egy trükk, ami nálam be is vált, párszor már leírtam. Állj oda a tükör elé minden nap 1-2-3szor, és nézz a saját szemedbe, majd sorolj el magadról 5-6 jó tulajdonságot, olyanokat amiket szeretsz magadon/magadban. Lehet hogy hülyén hangzik, de az ember érzelmeire a tudatalatti nagy hatást gyakorol, és ha te folyamatosan azt sulykolod magadba hogy nincs esélyed, ronda vagy, akkor az agyad előbb-utóbb ezt elhiszi, és onnantól mész le a lejtőn. Viszont ez visszafelé ugyanígy működik! Ha jó dolgokat mondasz magadról 1-2 hét után másképp fogod érezni magad teljesen! Ezzel sem veszíthetsz semmit, próbáld ki! :)

2013. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még annyit fűznék hozzá hogy a külsőd is formálhatod. A testalkatodat edzéssel fejlesztheted, beújíthatsz néhány igényesebb ruhadarabot is, és nem árt ha jó a frizurád, legyél ápolt, szép körmök, kezeld az arcod ha zsíros vagy pattanásos. Vaktában lövöldözök csak, de ezek mind mind olyan dolgok amiket igeinis meg tudsz tenni azért hogy jobban érezhesd magad a bőrödben. Addig nem várhatod el hogy más szeressen amíg te nem fogadod el saját magad.

Magamon is érzem, ha épp sz@r napom van, csak úgy felhúzok valami göncöt, beállok a tükör elé, nem az igazi, nem úgy megyek az utcán mint aki meg van elégedve magával.

Viszont ha normálisan felöltözöm, frissen mosott belőtt séróm van, és egy fess fiatalember köszön vissza a tükörből, már kihúzva, mosolyogva lépek ki az ajtón, és egész más szemmel néznek rám az emberek is, mert meglátszik a kisugárzáson. Ezek apró dolgok, de együtt sokat számítanak. Legyél igényes a külsődet illetően, sportolj, öltözködj normálisan, és ennyi, az már fél siker. Magadat is könnyebben el fogod fogadni.

2013. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!