Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik miért kezdenek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért kezdenek el bunkózni egyik pillanatról a másikra mikor finoman közlöm velük, hogy már nem akarok velük beszélni vagy nem érzek irántuk semmit? L

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted miért?
2013. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérlek, mert közölted velük hogy "már nem akarok velük beszélni vagy nem érzek irántuk semmit"
2013. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Jól teszed, küld el a nyomikat! Azért engem biztos leakarnál szopni!
2013. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te fordított helyzetben nem lennél felháborodva?
2013. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
kérdésedben ott a válasz te tudós :D
2013. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dörmögő válasza:
82%
Mert nagy nehezen összeszedtek egy nem túl okos nőt, most meg kereshetnek másikat. Én is ki lennék akadva.
2013. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Frusztráció... Méghozzá nagyon. Került el őket/minket nagyon messzire.
2013. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk mi azt?

Lehet hogy ők sem akarnak semmit tőled, csak nincs jobb dolguk mint szívatni valakit, mert Vannak ilyenek is, ugyan úgy lehet azért bunkóznak is, mert már sok nőnél volt sikerük azzal, nem minden nő ugyan olyan mint te.....

2013. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet szimplán elfogadni és továbblépni? Tehetek róla, hogy én nem ugyanúgy érzek iránta?!
2013. febr. 21. 13:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Értelek én, de hidd el sokkal okosabb nem leszel, ha egy ilyen kérdést teszel fel, mi, hogy a fenébe ismerhetnénk jobban azokat a srácokat mint te? Ha még te sem tudod hogy ki miért olyan amilyen, akiket ismersz, akkor mi honnan tudhatnánk?
2013. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!