Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy állnak a fiúk a húguk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnak a fiúk a húguk barátjához?

Figyelt kérdés
Járok egy lánnyal, aki nagyon odavan a bátyjáért és be akar neki mutatni, szerintem nagyjából megnyerő vagyok és nem vagyok aljas vagy ilyenek, de némileg tartok a találkától :S
2009. szept. 9. 07:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés, hogy nyilván úgy érzi az adott fiú, hogy a húga a legjobbat érdemli gondolom. Szóval miképp tudok jó benyomást tenni? (nekem nincs lánytestvérem, nem tudom milyen az)
2009. szept. 9. 07:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más, én például soha nem szólnék bele a húgom szerelmi életébe, nem érdekelne hogy ki az illető.. szóval ha bemutatna akkor nem tartanék neki kiselőadást hogy ha ezt meg azt csinálja akkor kihúzom a belét, és nem is interjúvolnám meg.

Add magadat, szard le a dolgot de ne legyél flegma, kommunikáltok, ha az ipse akar kérdezni akkor kérdez, de ennyi. Utána elvonultok a pároddal.

Ha a szívózós keménykedő csávóról van szó, én azt mondom oszd ki ha igazságtalanul vádol vagy elkezd fenyegetőzni. Mondd meg neki hogy kb annyi köze van a húga életéhez mint a tiédhez.. Én legalábbis ezt mondanám ha rám szállna a bátty. De ez tényleg az egyéni véleményem, van aki szerint jobb ha az ember ilyenkor hevesen bólogat meg ígérget, hízeleg. Van akinek megy, van akinek nem. Szerintem nem jó ha a párod azt látja hogy behódolsz a bátyjának, az viszont inkább imponálhat neki ha meg tudod védeni a saját álláspontod előtte és nem hagyod megfélemlíteni magad. Persze csak akkor ha segggfej. Ha jó fej, haverkodjatok össze.

2009. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ, de szerintem ilyen szituban egy kis gyanakvás az alap. Egy jó idősebb testvér, ha nem is aggódik annyira, mint egy szülő, de azért az alapállás hasonlatos. Félni azért nem félnék tőle, mert legalább a generációs távolság nem lehet olyan nagy, mint a szülőkkel. És végül is a szülőkkel is ki kell majd jönni valahogy, tehát fogd fel gyakorlásnak a dolgot! ;)
2009. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz, kb. én is így gondoltam, ahogy írtátok, csak kicsit olyan barátságtalan külseje van, de a barátnőm elmondása alapján viszont jó fej :)
2009. szept. 9. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején persze "mindig" van némi távolságtartás, de az idővel elmúlik. Ha csak nem olyan típusú, hogy két perc alatt világi haverok lesztek, akkor is egy pár hét, némi "együtt eltöltött" idő, hozzászoksz meg ő is hozzád és rendben lesz minden.

Szerintem ne félj semmitől, ha csak nem valami nagyon szélsőséges esetről van szó, nem hiszem, hogy a testvér aktív nem tetszését fejezné ki.

2009. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát végülis minden ember más..nekem 2bátyám van..a fiatalabb báttyámat az se zavarná ha 1bunkóval jönnék össze...

az idősebb bátyám meg ölni tudna értem:D ő eddig minden pasimat méregette....volt egyszer 1barátom aki nagyon nemtetszettt neki és mindíg direkt kellemetlen helyzetbe hozta h száljon le rólam...:S de volt olyan is akit rögtön megkedvelt...szóval ez tényleg egyéntől függ

de ha a csaj szeret akk úgyse hagyja majd h közétek áljon...énse hagytam a tesómnak:)

szóval nyugi sztem a legfontosabb h add magad nemaz a lényeg h a tesója szeret e hanem h mitgondol a bnőd:)

2009. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehagytam h 16/L
2009. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2009. szept. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!